BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost

BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost
Husova tř. 640/33
370 05 České Budějovice

Telefon:+420 386 352 295
Mobil:+420 777 072 436
E-mail:boars@gpre.cz
IČ:26066734

O kanceláři

Společnost je vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích spisová značka C 11855.

Realitní společnost BOARS s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2003. Obchod s nemovitostmi zajišťuje primárně v jihočeském regionu a díky spolupráci s našimi partnerskými kancelářemi ve společném realitním projektu i v ostatních oblastech po celé ČR.

Na realitním trhu s nemovitostmi poskytujeme našim klientům kompletní a profesionální služby v realitním a finančním poradenstvím.

Pracujeme jako výhradní zástupci společnosti GEPARD REALITY pro oblast Jižních Čech, kde aktivně působí naši makléři, kteří se v daném regionu dobře orientují.

Spolupráci navazujeme na základě smluvního vztahu, který garantuje klientovi ty nejlepší podmínky dosažitelné na realitním trhu.

Nemovitosti našich klientů, které zastupujeme jsou prezentovány na 17-ti realitních portálech, fyzicky na pobočkách vybraných spolupracujících bankovních domů a dalších inzertních místech, v celostátním realitním magazínu, regionálním čtvrtletníku atd.

U nás získáte realitní a finanční služby pod jednou střechou.

Díky úzkému propojení a intenzivní spolupráci mezi společnostmi GEPARD REALITY a GEPARD FINANCE mají naši klienti jistotu rychlého a bezpečného prodeje své nemovitosti za nejvyšší cenu na trhu s vědomím, že se o jejich nabídku nemovitosti budou ucházet pouze prověření a seriózní zájemci se zajištěným financováním.

Od 1.10.2020 jsme se stali jedním ze zakládajících členů nového realitního projektu GEPARD REALITY, který je úzce propojen se společností GEPARD FINANCE. 

Společnost je členem Asociace Realitních Kanceláří ČR.

Díky členství naší společnosti v ARK získávají naši zákazníci jistotu, že bude o jejich zakázku pečováno s maximálním a komplexním přístupem zaručujícím úspěšný prodej jejich nabízené nemovitosti.

Společnost je zapojena do celosvětového projektu myWorld.

S úctou team RK BOARS, s.r.o.

 

Nabídka nemovitostí kanceláře

Poslat dotaz

*
*
*
*
phone: email: fname: lname: