Dana Markus

Dana Markus Makléř

O mně

Nevíte si rady s prodejem či pronájmem nemovitosti a hledáte partnera, na kterého je spolehnutí a můžete mu důvěřovat?

Vaše důvěra a spokojenost budou pro mne tím největším oceněním. 

Po více než čtyřech desítkách let životních zkušeností, výchově dětí a čtyřiadvaceti letech práce ve finančním sektoru, si plně uvědomuji hodnotu času, který každý z nás pro sebe a své blízké má. 

Snažím se proto dělat vše tak, aby mi času pro věci, které mne naplňují zbylo co nejvíce. A stejný prostor chci dopřát i Vám.

Mým cílem je, abyste nemuseli ztrácet čas tím, s čím Vám mohu pomoci a mohli se na mne ve všem spolehnout.

Budu ráda, když Vás přesvědčím, že profese makléře je užitečná a že prostředky, které za mé služby zaplatíte, přispějí k Vaší pohodě a ušetří Vám čas.

Vaše důvěra a spokojenost budou pro mne tím největším oceněním.

Reference

17.05.2023
Luci Bal. - prodávající

Moc si vážím spolupráce paní Dany Markus při prodeji mého bytu v této nelehké době. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a max. nasazení se byt podařilo prodat dle mých představ. Také velice oceňuji osobní a empatický přístup makléřky. Bezproblémová komunikace na všechny strany. Můžu 100% doporučit!

02.03.2023
Mgr. Zdeňka Žáčková - prodávající

Paní Danu Markus vřele doporučuji všem zájemcům o zprostředkování prodeje či koupi bytu. Oceňuji především její profesionální a zároveň osobní přístup ke klientům. Děkuji za velmi vstřícné, ochotné a především spolehlivé jednání.

26.04.2022
E.S. - prodávající

Tímto bych chtěla velice poděkovat především paní makléřce Daně Markus, která mi pomohla při zprostředkování prodeje mého bytu na Praze 2. Cením si její profesionality, obětavosti, flexibility a vstřícnosti vyhovět našim požadavkům na termíny prohlídek, které vždy přizpůsobila chodu naší domácnosti se dvěma malými dětmi. Paní Markus byla dochvilná a přicházela s úsměvem na tváři. Po zakončení prohlídek nás informovala o potenciálních kupujících, zajišťovala komunikaci s právním oddělením ohledně úprav v prodejích smlouvách, vždy se snažila nalézt řešení ke spokojenosti jak prodávajících, tak i kupujících. Jsem velmi spokojena i s celkovým zastřešením služeb spol. Absoluta Real s.r.o. od makléřských služeb, přes hypotéku, advokátní služby a fotografa. Vřele doporučuji.

16.02.2022
Petra Brečanová - prodávající

Při prodeji našeho bytu jsme se potkali s paní Danou Markus. Musíme říct, že byla vždy velice příjemná, ochotná, časově flexibilní a profesionální, za což jí mnohokrát děkujeme :-)

16.02.2022
Daniel Janáč - prodávající

Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s makléřem. Rád bych vyzdvihnul velmi profesionální přístup, díky paní makléřce a jejímu celkovému přístupu jsem prodal svou nemovitost nad mé osobní očekávání.

26.01.2021
J.Chocholoušková, P.Čermáková, A. Mesková - prodávající

Tímto bychom chtěly poděkovat paní Daně Markus. Po zkontaktování ohledně prodeje bytu v Praze začala rychle jednat a byt v Praze prodala v rekordním čase a ke spokojenosti všech. Oceňujeme její profesionální chování, přístup a 100 % komunikaci. Kdykoliv jsem potřebovaly, vždy byla na telefonu. Za vše velké díky. Vřele doporučujeme. Pro příště jen Absoluta Real s.r.o. a paní Dana Markus. J. Chocholoušková, P. Čermáková a A. Mesková

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Dana Markus +420 602 614 500 dana.markus@gpre.cz https://www.danamarkus.cz

Absoluta Real s.r.o.
Vršovické náměstí 67/8,
10100 Praha - Vršovice

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
fullname: phone: lname: email: fname:
*
*
*
*
lname: phone: