Dana Markus

Dana Markus Makléř

O mně

Nevíte si rady s prodejem či pronájmem nemovitosti a hledáte partnera, na kterého je spolehnutí a můžete mu důvěřovat?

Vaše důvěra a spokojenost budou pro mne tím největším oceněním. 

Po více než čtyřech desítkách let životních zkušeností, výchově dětí a čtyřiadvaceti letech práce ve finančním sektoru, si plně uvědomuji hodnotu času, který každý z nás pro sebe a své blízké má. 

Snažím se proto dělat vše tak, aby mi času pro věci, které mne naplňují zbylo co nejvíce. A stejný prostor chci dopřát i Vám.

Mým cílem je, abyste nemuseli ztrácet čas tím, s čím Vám mohu pomoci a mohli se na mne ve všem spolehnout.

Budu ráda, když Vás přesvědčím, že profese makléře je užitečná a že prostředky, které za mé služby zaplatíte, přispějí k Vaší pohodě a ušetří Vám čas.

Vaše důvěra a spokojenost budou pro mne tím největším oceněním.

Reference

03.09.2023
Kateřina Spurná

Děkujeme za profesionální služby paní Dany Markus. Jsme jí vděční za bezvadnou realizaci prodeje bytu v Brně. Příjemné vystupování a obětavou starost s vyřizováním veškeré dokumentace online i osobním jednáním. Srdečně zdravíme Jarda a Katka Spurní

21.08.2023
Eva

S paní Danou Markus jsme spolupracovali na pronájmu bytu v Praze-východ a prodeji bytu v Brně. Nedělali jsme si velké naděje vzhledem k situaci na trhu - jaro 2023. Čekali jsme zdlouhavá jednání o ceně a u pronájmu bytu problémy s obsazením, protože byt není ve městě. Paní Markus je velmi profesionální a od začátku nám dávala pocit, že jde vše samo. Měla vždy vše perfektně připravené, o všem nás pravidelně informovala a z naší strany jsme museli udělat jen minimum práce. Co mě fascinovalo, byla trpělivost a pevné nervy ve vyjednávání se zájemci. Byt v Brně se během měsíce a půl prodal za požadovanou částku a byt k pronájmu byl obsazen do měsíce. Ze spolupráce s paní Markus jsme byli opravdu nadšeni a jsme jí vděční, že šlo vše tak jednoduše.

17.05.2023
Luci Bal. - prodávající

Moc si vážím spolupráce paní Dany Markus při prodeji mého bytu v této nelehké době. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a max. nasazení se byt podařilo prodat dle mých představ. Také velice oceňuji osobní a empatický přístup makléřky. Bezproblémová komunikace na všechny strany. Můžu 100% doporučit!

02.03.2023
Mgr. Zdeňka Žáčková - prodávající

Paní Danu Markus vřele doporučuji všem zájemcům o zprostředkování prodeje či koupi bytu. Oceňuji především její profesionální a zároveň osobní přístup ke klientům. Děkuji za velmi vstřícné, ochotné a především spolehlivé jednání.

26.04.2022
E.S. - prodávající

Tímto bych chtěla velice poděkovat především paní makléřce Daně Markus, která mi pomohla při zprostředkování prodeje mého bytu na Praze 2. Cením si její profesionality, obětavosti, flexibility a vstřícnosti vyhovět našim požadavkům na termíny prohlídek, které vždy přizpůsobila chodu naší domácnosti se dvěma malými dětmi. Paní Markus byla dochvilná a přicházela s úsměvem na tváři. Po zakončení prohlídek nás informovala o potenciálních kupujících, zajišťovala komunikaci s právním oddělením ohledně úprav v prodejích smlouvách, vždy se snažila nalézt řešení ke spokojenosti jak prodávajících, tak i kupujících. Jsem velmi spokojena i s celkovým zastřešením služeb spol. Absoluta Real s.r.o. od makléřských služeb, přes hypotéku, advokátní služby a fotografa. Vřele doporučuji.

16.02.2022
Petra Brečanová - prodávající

Při prodeji našeho bytu jsme se potkali s paní Danou Markus. Musíme říct, že byla vždy velice příjemná, ochotná, časově flexibilní a profesionální, za což jí mnohokrát děkujeme :-)

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Dana Markus +420 602 614 500 dana.markus@gpre.cz https://www.danamarkus.cz

Absoluta Real s.r.o.
Vršovické náměstí 67/8,
10100 Praha - Vršovice

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
email: phone:
*
*
*
*
lname: phone: