Ing. Eliška Křečková

Ing. Eliška Křečková Vedoucí makléřů

O mně

V realitách se pohybuji od roku 2012. Za tuto dobu jsem úspěšně zprostředkovala prodej několika stovek nemovitostí.

Přepisem nemovitosti na katastru pro mě prodej nekončí. Samozřejmostí je předání nemovitosti i pomoc při přepisu energií. Následná zpětná vazba klienta a především pak jeho spokojenost, je pro mě prioritou. Pokud se následně ke mě klienti vrací, popř. mě doporučí svým známým, je to pro mě velká výzva a zároveň velké potěšení, že svou práci dělám dobře.

Jsem ráda, že mohu být součástí realitní kanceláře, která zprostředkovala tolik obchodů a zrealizovala hypotéky v řádech stamilionů a zároveň se stala opakovaně nejúspěšnější v objemu zrealizovaných hypoték. 

Pokud potřebujete poradit s prodejem Vaší nemovitosti, nebo vyhotovit odhad pro dědické řízení, neváhejte se na mě obrátit. Ráda Vám pomohu!

Reference

04.12.2020
Milan O. - nájemce

Dobrý den, chci poděkovat, za vstřícnost. Rychlou domluvu a excelentní komunikaci. Vše proběhlo dle domluvy, prohlídka, vyčerpávající informace o bytu. U smluv vysvětleno vše. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

31.10.2020
Valenovi a spol. - prodávající

Dobrý den. “Rád bych ohodnotil spolupráci s paní Ing. Eliškou Křečkovou. Nikdy jsem neměl valné mínění o realitkách, ale paní Křečková můj pohled ( aspoň na tuto realitní kancelář ) naprosto změnila. Její milé, přátelské a profesionální jednání mě velice příjemně překvapilo. A nejen to. Pomohla nám i s vyřízením úkonů, které s prodejem domu přímo nesouvisely . Za mě patří této milé dámě ,hvězdiček deset a ne jen těch pět, které jsou tu k dispozici. Spolehněte se, že na základě této zkušenosti , budu vaši realitní kancelář, vřele doporučovat .Marek Valenta”

25.06.2020
Yvonne Ch. - prodávající

“Ráda bych se podělila o zkušenost s paní Ing.Eliškou Křečkovou, musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s tak milým, přátelských, ochotným a zároveň neskutečně profesionálním jednáním, už nikam jinam jenom za paní Křečkovou. Je opravdu super člověk na správném místě a vše za Vás nebo s Vámi s úsměvem a velkou profesionalitou zařídí a nebo správně poradí. Pokud váháte kam, tak tady je to jasná volba. Můžu doporučit a to nejen na 100% ale přímo na 1.000.000% doporučit nebudete litovat jako JÁ!!!!!”

15.02.2020
Naďa K.- prodávající

Naďa K. Ráda bych poděkovala paní Ing. Křečkové za skvěle odvedenou práci realitního makléře při prodeji mého domu. Paní Křečková jednala na rovinu, byla velmi ochotná, spolehlivá a časově flexibilní. Vše trpělivě a jasně vysvětlila. Její přehled a znalosti oboru jsou bezkonkurenční. Všechna čest za rychlost prodeje. Je to zkrátka profesionálka na svém místě a ráda ji doporučím všem, kteří hledají opravdu kvalitní služby realitního makléře. Moc děkuji za příjemnou spolupráci a přeji Vám spoustu dalších úspěchů.

05.11.2019
Jana Zemanová - prodávající

Dobrý den, v minulých dnech, po dědičném řízení, jsme se obrátili na vaší RK, konkrétně na Ing. Elišku Krečkovou se žádostí o zprostředkování prodeje domu. Vyhověla naší žádosti a od počátku vyřizování si počínala vysoce profesionálně a obratně. Její milá, usměvava tvář, příjemné, vstřícné vystupování při jednáních, kvalifikované rady, pohotové reakce na změny, pravidelně podávané informace..., to vše nás přesvědčilo o tom, že prodej domu je ve správných rukou. Vysoce si cenime její perfektně odvedené práce a vyslovujeme tímto Ing. Křečkové vaším prostřednictvím pochvalu a velké vřelé díky. Vaší realitní kanceláři blahopřejeme k takovéto vynikající pracovníci, která poctivě odvádí svoji práci a dělá velké jméno a čest svému zaměstnavateli. Přejeme paní Ing. Křečkové i vaší kanceláři do budoucna úspěchy a mnoho dalších spokojenych klientů. S pozdravem Jana Zemanova

27.09.2019
Ing. Jitka Suchá - prodávající

Využili jsme služeb realitní kanceláře a byli jsme maximálně spokojeni. Určitě bychom rádi poděkovali paní Ing. Elišce Křečkové. Vše zařídila od začátku až do konce a spoustu věcí v nadstandardních službách. Mysleli jsme, že kolem prodeje bude hodně běhání, ale vše zařídila paní Křečková. Byli jsme informováni o každém kroku. Uvažujeme i o koupi bytu a už teď jsme se domluvili na další spolupráci. Děkujeme. Ing. Jitka Suchá velmi spokojený klient

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Ing. Eliška Křečková +420 777 774 633 eliska.kreckova@gpre.cz

CS.Realitní společnost IQ-IMMO, s.r.o.
náměstí Svobody 209/17,
66902 Znojmo - Znojmo

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
*
fname: email: lname: