Ing. Eliška Křečková

Ing. Eliška Křečková Vedoucí makléřů

O mně

V realitách se pohybuji od roku 2012. Za tuto dobu jsem úspěšně zprostředkovala prodej několika stovek nemovitostí.

Přepisem nemovitosti na katastru pro mě prodej nekončí. Samozřejmostí je předání nemovitosti i pomoc při přepisu energií. Následná zpětná vazba klienta a především pak jeho spokojenost, je pro mě prioritou. Pokud se následně ke mě klienti vrací, popř. mě doporučí svým známým, je to pro mě velká výzva a zároveň velké potěšení, že svou práci dělám dobře.

Jsem ráda, že mohu být součástí realitní kanceláře, která zprostředkovala tolik obchodů a zrealizovala hypotéky v řádech stamilionů a zároveň se stala opakovaně nejúspěšnější v objemu zrealizovaných hypoték. 

Pokud potřebujete poradit s prodejem Vaší nemovitosti, nebo vyhotovit odhad pro dědické řízení, neváhejte se na mě obrátit. Ráda Vám pomohu!

Reference

10.11.2021
Karel S. - prodávající

Chtěl bych poděkovat paní ing. Elišce Křečkové za její profesionální přístup při prodeji pozemku. Máte můj obdiv, protože to nebyl jednoduchý prodej. Vaše trpělivost a závěrečné dotažení prodeje do konce bylo na top profesionální úrovni. Navíc tak obětavého a ochotného člověka jsem nikde nepotkal. Ještě jednou moc děkuji. ---------- Hodnocení: 5★

27.07.2021
Ing. Petra B.

S realitní kanceláři jsem byla velmi spokojená. Paní Ing. Eliška Křečková je hvězda mezi realitními makléři. Kromě její profesionality, ochoty a flexibility, bych ještě ráda vyzvedla její empatii a lidskost. Určitě budu realitní společnost doporučovat dále.

23.07.2021
Michaela M. - prodávající

"Paní Ing. Eliška Křečková mi pomohla s prodejem nemovitosti. Tak úžasně obětavého a příjemného člověka jsem dlouho nezažila. Vyřešila perfektně všechny problémy a že jich nebylo málo. Mohu jen a jen doporučit. Obětovala spoustu svého, dovolím si říct, volného času a byly dny kdy jsme ani nedoufali, že to tak parádně vyřeší.. Moc děkuji za vše!"

21.07.2021
Martin O. - prodávající

Děkujeme paní Ing. Elišce Křečkové za spolupráci při prodeji rodinného domku. Eliška je velmi pozitivní, komunikativní, ochotná, milá a má velmi profesionální přístup. Vše se s ní lehce vyřešilo a mohu ji všem vřele doporučit. Náš domek se díky jejím zkušenostem opravdu rychle a bez komplikací prodal. Eliška je velmi spolehlivá, její profesionální jednání s klienty mohu všem doporučit. V případě dalšího prodeje nemovitosti se na ni určitě opět moc rádi obrátíme..... )) ---------- Hodnocení: 5★

04.12.2020
Milan O. - nájemce

Dobrý den, chci poděkovat, za vstřícnost. Rychlou domluvu a excelentní komunikaci. Vše proběhlo dle domluvy, prohlídka, vyčerpávající informace o bytu. U smluv vysvětleno vše. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

31.10.2020
Valenovi a spol. - prodávající

Dobrý den. “Rád bych ohodnotil spolupráci s paní Ing. Eliškou Křečkovou. Nikdy jsem neměl valné mínění o realitkách, ale paní Křečková můj pohled ( aspoň na tuto realitní kancelář ) naprosto změnila. Její milé, přátelské a profesionální jednání mě velice příjemně překvapilo. A nejen to. Pomohla nám i s vyřízením úkonů, které s prodejem domu přímo nesouvisely . Za mě patří této milé dámě ,hvězdiček deset a ne jen těch pět, které jsou tu k dispozici. Spolehněte se, že na základě této zkušenosti , budu vaši realitní kancelář, vřele doporučovat .Marek Valenta”

Nabídka nemovitostí

Prodej Fotografie nemovitosti - Vila 3+1, Miroslav
Porovnat
Domy a vily
Údolní, Miroslav
Tuto nemovitost není možné dát do zástavy. Ke kupní ceně je nutné připočítat provizi RK. V případě více zájemců si vyhrazujeme právo prodat nejvyšší cenové nabídce

Kontakt

Ing. Eliška Křečková +420 777 774 633 eliska.kreckova@gpre.cz

CS.Realitní společnost IQ-IMMO, s.r.o.
náměstí Svobody 209/17,
66902 Znojmo - Znojmo

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
*
fullname: fname: email: phone: