Hana Červená

Hana Červená Vedoucí makléřů

O mně

Letošní rok 2019 je pro mě výjimečný, protože je to již 10 let kdy jsem vstoupila na trh s nemovitostmi jako realitní makléř. Za toto období jsem úspěšně zobchodovala přes 300 nemovitostí  a pomohla tak svým klientům najít své vysněné bydlení či dobře zhodnotit svoji nemovitost.

Od roku 2016 působím v Realitní společnosti České spořitelny kde pro své klienty zajišťuji komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstarávám rovněž doprovodný právní i finanční servis jako například převod do osobního vlastnictví, odborný odhad tržní ceny nemovitosti pro dědická či rozvodová řízení. Zprostředkování hypoték a úvěrů. 

V Realitní společnosti České spořitelny se řídíme vysokými profesními standardy a klientům jsme důvěryhodným, spolehlivým a stabilním partnerem. O kvalitě poskytovaných služeb hovoří fakt, že naše pobočka se v letech 2017 a 2018 stala v rámci sítě Realitní společnosti České spořitelny nejlepší pobočkou v objemu poskytnutých hypotečních úvěrů. 

Budeme rádi  když také vy se rozhodnete s námi spolupracovat. 

Ve vztahu s klienty je pro mě nejdůležitější důvěra, férové jednání a individuální přístup. 

 

Reference

12.11.2020
MUDr. Anita Rozvadovská

Naprosto profesionální přístup, rychlé a korektní jednání. Doporučuji.

12.11.2020
Marie Široká - prodávající

Prostě vynikající, spokojenost absolutní, paní Červená je skutečnou odbornicí na svém místě, ochotná, poradí ve všech směrech - více superlativů skutečně asi neznám, kdybych kdykoliv prodávala nebo chtěla koupit nemovitost, pak jedině s paní Červenou, také jí všem známým opravdu bez uzardění doporučuji.

12.11.2020
Eliška Belokostolská

Dobrý den paní Červená, děkuji za profi jednání Vás a pana majitele. Zatím jsem se s takovým přístupem nesetkala. S přátelským pozdravem Eliška Belokostolská

12.11.2020
Barbora Gálová

Paní Červená je kvalifikovaná realitní agentka na svém místě. Má přehled o nemovitostech, právních postupech a má lidský přístup. Vřele doporučuji.

12.11.2020
Renata Vítková

Dobrý den, při prodeji mé nemovitosti moc oceňuji rychlost, bezchybnou přípravu všech smluv, zajištění podpisů a maximální komfort pro mě jako pro prodávající. Veškerý právní servis byl zajištěn a vše proběhlo naprosto bez problémů. Oceňuji i vstřícné a ochotné jednání všech z "realitky". Díky.

12.11.2020
Holejsovska a Dalle Nogare

S paní Červenou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Vřele doporučuji.

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Hana Červená +420 733 130 768 hana.cervena@gpre.cz

CS.Realitní společnost IQ-IMMO, s.r.o.
náměstí Svobody 209/17,
66902 Znojmo - Znojmo

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
*
fname: phone: