Mgr. Ivana Cikánková

Mgr. Ivana Cikánková Jednatel společnosti

O mně

Reality jsou mým posláním již od roku 1989. Pomáhám svým klientům lépe prodat, dobře koupit a vše zastřešit 100% servisem s garancí.

Ke své práci přistupuji maximálně zodpovědně a zároveň vnímám individuální příběhy klientů, kterým vycházím vstříc, aby s transakcí byli spokojeni a nezatěžovala je. S touto myšlenou jsem založila také realitní kancelář GEPARD REALITY a její franšízu ČESKÁ HYPOTEČNÍ reality..

Své know-how předávám na seminářích, školeních a v rámci konzultací s klienty. Zaměřuji se na kvalitní práci makléřů a jejich vzdělávání - i proto jsem zakladatelkou projektu "Ženy v realitách" a Realitního vzdělávacího institutu, autorkou několika odborných publikací, organizuji vzdělávací akce a jsem spoluautorkou a členkou odborné poroty ankety Realiťák roku.

Působým převážně v Praze a Středních Čechách, ale díky spolupráci s kolegy z ostatních reagionů GEPARD REALITY mohu své služby poskytnout v rámci celé České republiky.

Více o mne najdete také na mém osobním webu: https://ivanacikankova.cz

S úctou,

Mgr. Ivana Cikánková

Vaše realitní makléřka

Reference

12.12.2022
Daniel Nový - prodávající

Profesionální přístup, přímé jednání, tah na branku ruku v ruce s respektováním požadavků klienta, plná odpovědnost za svou část dohody. Doporučuji!

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Mgr. Ivana Cikánková +420 732 677 316 ivana.cikankova@gpre.cz

ČESKÁ HYPOTEČNÍ reality, s.r.o.
Sokolovská 192/79,
18600 Praha - Karlín

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
phone: fullname: email: lname: fname:
*
*
*
*
phone: fullname: