Jan Machát

Jan Machát Ředitel franšízy

O mně

;

Za svůj profesní život jsem prošel mnoha obory, ve všech jsem se držel zásad, že nejdůležitější je kvalita a důvěryhodnost.  Po celou dobu se držím kréda - KLIENT NA PRVNÍM MÍSTĚ. O správnosti výše uvedeného, svědčí dlouhá řada spokojených klientů.

 Ve světě financí a realit se pohybuji již téměř 10 let a kombinací profesí realitního makléře a hypotečního specialisty zajišťuji služby spojené s prodejem nemovitostí na vysoké profesionální úrovni. Kupující i prodávající tím získají jistotu, rychlost a maximální pohodlí celé realitní transakce.

Před třemi roky jsme se spolu s kolegou Bc. Jiřím Švábem stali součástí RSČS, a v současné době úspěšně provozujeme dvě realitní kanceláře ve Znojmě a v Brně.  Naše pobočky zprostředkovaly desítky obchodů a zrealizovaly hypotéky v řádech stamilionů. Naše franšíza se stala opakovaně nejúspěšnější  v objemu zrealizovaných hypoték.

Svým klientům nabízím nadstandardní služby jak při prodeji jejich nemovitostí, tak při hledání nového bydlení, nebo vhodné investice, to vše s cílem najít optimální řešení jejich potřeb. Samozřejmostí je perfektní prezentace prodávané nemovitosti podle přání klienta, prověření zájemců o koupi a zajištění rychlého financování kupované nemovitosti. Pro kupujícího  výběr vhodné nemovitosti a prověření všech skutečností, jako je právní a technický stav, inženýrské sítě, územní plánování, daňové aspekty a další. Následuje zpracování rezervačních a kupních smluv ve spolupráci s prověřenou advokátní kanceláří, jednání s katastrem nemovitostí a předání nemovitosti. Tím ovšem zdaleka výčet poskytovaných služeb nekončí.

;

 

;

Reference

02.12.2020
Veronika Skalická - kupující

Se službami pana Macháta jsem byla velmi spokojená. Vyřídil mi hypotéku i pojištění - zkrátka vše co bylo potřeba - v krátkém čase a s maximální efektivitou. Přesně mi vysvětlil postup a napoprvé mi dal seznam všech podkladů, které potřebuji. Vzhledem k mé pracovní vytíženosti maximálně oceňuji profesionální přístup, rychlost a jasnou komunikaci.

04.11.2020
Riedl - kupující

S prací pana Macháta jsem velmi spokojen , nejprve mi pomohl s vyřízením hypotéky na koupi mého domu, následně pak když jsem z osobních důvodů musel dům prodat sehnal velice rychle kupce a za vyšší cenu něž jsem doufal. Moc děkuji.

16.10.2020
Jana Revai - prodávající

Chci poděkovat za mě i za mé sourozence , za prodej našeho domu. Jeho přístup byl velice vstřícný a profesionální. Nemuseli jsme se o nic starat vše zařídil včetně přepisů energií. Ještě jednou moc děkujeme.

Kontakt

Jan Machát +420 608 354 051 jan.machat@gpre.cz

CS.Realitní společnost IQ-IMMO, s.r.o.
náměstí Svobody 209/17,
66902 Znojmo - Znojmo

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
*
phone: