PhDr. Jana Bauerová, Ph.D.

PhDr. Jana Bauerová, Ph.D. Makléř

O mně

Svět realit je ohromně zajímavý a různorodý. Práce makléře je kombinací mnoha rolí a stále Vás posouvá dopředu. Setkáváte se s lidmi, nasloucháte jejich potřebám a snům a společně je naplňujete a realizujete. Nechávám se těmi příběhy pohltit od začátku až do konce.

Po úspěšném završení transakce mi jeden klient poděkoval, že jsem jeho rodinu "prostředím realitního byznysu plného nástrah a záludností provedla bezpečně, s rozvahou a empatií". Děkuji mu za tato slova, neboť velmi hezky vyjádřil, jakým způsobem se snažím dělat tuto práci: nabízet profesionální servis s citlivým přístupem a s ohledem na individuální potřeby každého klienta. Jsem ráda, pokud to klienti dokážou ocenit a vnímat mou práci jako pro ně užitečnou a přínosnou.

Vždy se snažím každému klientovi porozumět, vystihnout specifikaci dané nemovitosti a nalézt nejlepší možné řešení pro všechny zúčastněné. V tom všem mi velmi pomáhá podpora a silné zázemí realitní společnosti Gepard. Tato práce mne baví a dělám ji ráda. Jsem potěšena, pokud je to poznat. Mám radost, když jsou klienti spokojeni a opět se vracejí.

Reference

02.04.2024
Vaculčík - prodávající

Paní Bauerová, moc děkuji za Vaše služby. Byla to moje první zkušenost s prodejem nemovitosti a díky Vám vše proběhlo hladce. Po celou dobu jsme měli všechny potřebné informace a nikdy netápali. Ať už ve fázi nabídky, tak následně po uzavření rezervace a souboji s úředním šimlem. Ještě jednou díky.

20.07.2023
Smolařovi - prodávající

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za výborně zorganizovaný a uskutečněný prodej bytu paní PhDr. Bauerové. Milá, ochotná, profesionální, rychlá komunikace, vše připraveno pro klienty předem, skvělá spolupráce. Moc děkujeme, Smolařovi.

20.08.2022
Milan Prekschl -prodávající

Paní Bauerové ode mne patří moc díků za skvěle zprostředkovaný prodej pozůstalosti. Velice profesionální přístup, vstřícnost a vyřízení všech potřebných záležitostí mi v tomto nelehkém období velmi pomohlo. Ještě jednou, moc děkuji.

31.07.2022
Gebrtovi - kupující

Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s makléřem: Milá, ochotná, profesionál, rychlá komunikace, vše připraveno pro klienty předem. Skvělá spolupráce!

12.11.2021
Zdeňka Převorovská - prodávající

Dobrý den paní Bauerová, s Vaší prací jsem byla nad míru spokojená, Váš přístup, jednání a empatie ke mně jako klientovi byl úžasný. Moc Vám za to děkuji. Jste opravdu člověk na svém místě. Moc Vám děkuji, byla jste úžasná. Zdeňka Převorovská

14.06.2021
Holubovi - kupující

Dobrý den paní Bauerová, chtěli bychom Vám moc poděkovat za perfektní a ochotný přístup při nákupu nemovitosti prostřednictvím Absoluta Real. Je to naše již druhá pozitivní zkušenost. Přejeme mnoho prodaných nemovitostí a spokojených klientů, S pozdravem Holubovi

Nabídka nemovitostí

Kontakt

PhDr. Jana Bauerová, Ph.D. +420 723 846 706 jana.bauerova@gpre.cz

Absoluta Real s.r.o.
Vršovické náměstí 67/8,
10100 Praha - Vršovice

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
fullname: fname:
*
*
*
*
lname: email: phone: