Bc. Jana Paštěková

Bc. Jana Paštěková Makléř

O mně

Specializuji se na:

  1. Prodej nemovitostí (bytové jednotky, rodinné domy, chalupy, chaty, pozemky) v oblastech Praha a okolí, Příbram a okolí.
  2. Tvorbu posudků - odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení, odhad ceny nemovitosti pro vypořádání SJM nebo spoluvlastnických podílů.

 

Dokáži poradit nebo pomoci s dalšími oblastmi, které jsou spojené s prodejem Vaší nemovitosti - hypoteční úvěry, nemovitostní a stavební právo, územní plánováni, Průkaz energetické náročnosti budovy, převod energií, technické posudky stavu nemovitostí, procesy probíhající na Katastru nemovitostí a Stavebním úřadu. V rámci spolupráce je pro mě zásadní spokojenost všech zúčastněných stran.

Reference

12.11.2020
Erika Buranská - prodávající

Děkuji... byla jste skvělá... profesionální s osobním přístupem... Vybrala jsem si dobře... moc vám děkuji... Přeji vám hodně štěstí a mnoho dalších prodejů.

14.10.2020
Marie Oktábcová, prodávající

Paní Jana Paštěková je velice milá a příjemná paní. Vše mi srozumitelně vysvětlila, informovala mě o každé prohlídce nemovitosti a dokonce mi pomohla se získáním PENB, což nebylo její povinností. Jsem s ní velice spokojená a každému ji mohu doporučit.

Kontakt

Bc. Jana Paštěková +420 603 550 003 jana.pastekova@gpre.cz

Absoluta Real s.r.o.
Vršovické náměstí 67/8,
10100 Praha - Vršovice

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
*
lname: fullname: email: