Bc. Jiří Šváb

Bc. Jiří Šváb Ředitel franšízy

O mně

Na realitním trhu působím od roku 2014, a to po ukočení vysokoškolského studia na Masarykově univerzitě v Brně. Vlastní pracovní praxi jsem však získával už během studia jako zaměstnanec specializované stavební firmy. Od roku 2016 dále působím kromě práce realitního a hypotečního specialisty jako ředitel pobočky GEPARD Reality (dřívější RSČS) ve Znojmě. Pro své klienty zajišťuji komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstarávám rovněž doprovodný právní i finanční servis jako například převod do osobního vlastnictví, odborný odhad tržní ceny nemovitosti pro dědická řízení, zprostředkování hypoték a úvěrů. V GEPARD Reality se řídíme vysokými profesními standardy a klientů jsme důvěryhodným, spolehlivým a stabilním partnerem. O kvalitě poskytovaných služeb hovoří fakt, že naše pobočka se v letech 2017 a 2018 stala v rámci sítě nejlepší pobočkou v objemu poskytnutých hypotečních úvěrů. Budeme rádi, když také Vy se rozhodnete s námi spolupracovat.  

Reference

18.11.2020
Jaroslava Nováková - prodávající

Dobrý den, pane Šváb, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální pomoc při zprostředkování prodeje nemovitosti. Obzvláště si cením toho, jak ochotně, trpělivě i citlivě přistupujete ke klientům, kdy jste ochoten i ve svém volném čase přijet za klientem, poradit a pomoci. Ráda služby vaší společnosti i Vás samotného doporučím i svým známým a přátelům. Přeji Vám hodně úspěchů ve vaší činnosti i nadále. Srdečně zdravím. Nováková Jaroslava

11.11.2020
Petr a Tereza Olivovi - prodávající

Jsme opravdu rádi, že jsme se při prodeji bytu setkali právě s ním, jelikož pan Šváb je profesionál a laskavým přístupem ke klientům. Byli jsme velmi mile překvapeni, že vše proběhlo bez problémů, navíc v opravdu krátké době. Od začátku do konce jsme se na něj mohli ve všem spolehnout. Vše za nás zařídil a dopodrobna nás o všem informoval, navíc komunikace s ním byla možná téměř kdykoliv i mimo pracovní dobu a pracovní dny. Přístup pana Švába si velice vážíme a všem můžeme jeho služby doporučit. Mnohokrát děkujeme za vše. Petr a Tereza Olivovi.

01.11.2020
Stanislav Jedlička - kupující

Vážený pane Jiří Švábe, dovolte, abych vyjádřil naše poděkování za zprostředkování koupě domu. od prvního setkání, na prohlídce domu, bylo Vaše jednání vysoce profesionální a přitom lidské a přátelské. Ačkoliv měl kupovaný dům malou právní vadu vše se podařilo úspěšně vyřešit. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři a můžeme říct, že setkání s Vámi bylo to nejlepší co nás potkalo a rozptýlilo naše veškeré pochybnosti o obavách z koupě domu. Vaše jednání, přístup a pomoc byly jednoznačně pozitivní a bezchybné. Jsme rádi, že jsme dům kupovali právě s Vámi a rádi Vás doporučíme každému kdo dům ještě jen hledá. Moc děkujeme. Stanislav Jedlička a Radmila Koláčkovská

21.10.2020
Ing. Iveta Kašparovská - prodávající

Se službami realitní společnosti jsem velmi spokojená a vše předčilo mé očekávání. S panem Švábem jsme řešili prodej RD, kde byla několik majitelů a dokonce jeden i s exekucí. Pan Šváb byl velmi ochotný, vše vyřídil, zařídil, o všem nás informoval, naprostá spokojenost se vším. Doporučuji se se vším obrátit na tuto realitní společnost!

12.10.2020
Lubomír Stuhl - prodávající

Dobrý den, pane Šváb, děkuji Vám za prodej našeho domu. Moje rozlučka bude, že půjdu, políbím všechny dveře a na vše budu vzpomínat jen v dobrém.

01.10.2020
Hedvika Mičová - prodávající

Dobrý den, pane Šváb, chtěla bych Vám poděkovat a vyzdvihnout Váš profesionální přístup při zprostředkování prodeje rodinného domu v obci Slup. Přestože byl prodej vzhledem k počtu spoluvlastníků komplikovaný, zvládl jste to výborně. Nebydlím na jižní Moravě, ale díky Vašemu výhradnímu zastoupení jsem do Znojma nemusela jezdit, čímž jste mi ušetřil spoustu času. O nic jsem se nemusela starat a prodej dopadl podle mých představ včetně dosažené prodejní ceny. Komunikace s Vámi probíhala hladce a o stavu prodeje nemovitosti jsem měla vždy absolutní přehled. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Bc. Jiří Šváb +420 774 145 692 jiri.svab@gpre.cz

CS.Realitní společnost IQ-IMMO, s.r.o.
náměstí Svobody 209/17,
66902 Znojmo - Znojmo

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
*
phone: email: lname: