Olga Jarošová

Olga Jarošová Ředitel franšízy

O mně

Jmenuji se Olga Jarošová a v oblasti realit se pohybuji už od roku 2006. Nejdříve pod jednou velkou brněnskou kanceláří, od roku 2013 pod vlastní značkou REALITY MUZEJKA s.r.o.

Ve své práci považuji za velmi důležitý osobní přístup ke každému klientovi. Pro většinu lidí je prodej nebo nákup nemovitosti spojený se stresem a nejrůznějšími obavami. Moji klienti vědí, že se na mě mohou spolehnout, že chápu jejich obavy a respektuji jejich potřeby. Provázím je celým obchodem od začátku až do konce tak, aby se cítili bezpečně a v klidu. 

Samozřejmě, že mohou přijít i chvíle, kdy se vše nedaří. Já ale rozhodně nemám ve zvyku vzdát se při prvním neúspěchu a udělám vše pro to, aby byl můj klient v závěru maximálně spokojený. Protože věřím, že s úsměvem a s citlivým lidským přístupem se dají vyřešit i ty nejsložitější situace.

Těším se, že i vy budete mým dalším spokojeným klientem. Zavolejte mi nebo napište. Ráda si s vámi popovídám u dobré kávy o tom, jak mohu s prodejem či nákupem nemovitosti pomoct vám. 

O mně a mojí práci se také více dozvíte na mém osobním webu https://olgajarosova.cz/

Reference

30.01.2024
Oleg Kuzo

Paní Jarošovou mohu vřele doporučit všem, kdo hledají byt v Brně. Je velice milá, vstřícná a trpělivá. Vždy byla ochotná mi pomoc s jakýmikoli dotazy nebo požadavky. Velmi oceňuji její flexibilitu, vždy se mi snažila vyjít vstříc a najít čas, který bude vyhovovat nám oběma. Je to opravdu profesionální makléřka. Chtěl bych jí touto cestou poděkovat za její pomoc při hledání bytu. Vaše služby byly naprosto skvělé a mohu je jen doporučit.

04.12.2023
Emanuele Lauretta

Ms Jarosova is a true professional. Always very kind and helpful. Very quick in communication and always careful in coordinating appointments and despite being ill she managed to coordinate everything for the delivery of the keys. I am really very happy with the service I received. Hodnocení: 5★

02.08.2023
Ladislav Hano - nájemce

Príjemný prístup, rýchla a bezproblémová komunikácia. Keď som niečo nevedel stačilo sa opýtať a odpoveď som vždy dostal. Hodnocení: 5★

01.06.2023
Sofiia Sholomei - nájemce

S paní Jarošovou se mi pracovalo velmi dobře. Na všechny naše otázky nám dala jasné odpovědi a byla příjemným člověkem, který svou práci miluje a dělá ji dobře. Velmi nás potěšilo i to, že i po nastěhování jsme se jí mohli zeptat na cokoli, co nás zajímalo. Je to velmi příjemná žena :) Hodnocení: 5★

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Olga Jarošová +420 604 232 218 olga.jarosova@gpre.cz https://olgajarosova.cz/

REALITY MUZEJKA s.r.o.
Moravské náměstí 690/15,
60200 Brno - Veveří

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
phone: fname: fullname: lname:
*
*
*
*
fname: lname: email: fullname: