Olga Jarošová

Olga Jarošová Ředitel franšízy

O mně

Jmenuji se Olga Jarošová a v oblasti realit se pohybuji už od roku 2006. Nejdříve pod jednou velkou brněnskou kanceláří, od roku 2013 pod vlastní značkou REALITY MUZEJKA s.r.o.

Ve své práci považuji za velmi důležitý osobní přístup ke každému klientovi. Pro většinu lidí je prodej nebo nákup nemovitosti spojený se stresem a nejrůznějšími obavami. Moji klienti vědí, že se na mě mohou spolehnout, že chápu jejich obavy a respektuji jejich potřeby. Provázím je celým obchodem od začátku až do konce tak, aby se cítili bezpečně a v klidu. 

Samozřejmě, že mohou přijít i chvíle, kdy se vše nedaří. Já ale rozhodně nemám ve zvyku vzdát se při prvním neúspěchu a udělám vše pro to, aby byl můj klient v závěru maximálně spokojený. Protože věřím, že s úsměvem a s citlivým lidským přístupem se dají vyřešit i ty nejsložitější situace.

Těším se, že i vy budete mým dalším spokojeným klientem. Zavolejte mi nebo napište. Ráda si s vámi popovídám u dobré kávy o tom, jak mohu s prodejem či nákupem nemovitosti pomoct vám. 

O mně a mojí práci se také více dozvíte na mém osobním webu https://olgajarosova.cz/

Reference

01.06.2023
Sofiia Sholomei - nájemce

S paní Jarošovou se mi pracovalo velmi dobře.

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Olga Jarošová +420 604 232 218 olga.jarosova@gpre.cz https://olgajarosova.cz/

REALITY MUZEJKA s.r.o.
Moravské náměstí 690/15,
60200 Brno - Veveří

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
phone:
*
*
*
*
fname: