Pavel Daoudi

Pavel Daoudi Makléř

O mně

Vážení,

Od roku 2005 působím na realitním trhu, konkrétně v oblasti Českého Krumlova, přilehlých plání a šumavských hvozdů ... a na Lipensku od Vyššího Brodu po Novou Pec. 

Během dnes již 18 let jsme - se stále stejnými kolegy a stejným tradičním zastoupením místních advokátních kanceláří, všem známých - zrealizovali již několik set prodejů a zprostředkování, vždy s veškerým právním, případně i finančním servisem. Znáte nás pod názvem BOARS (budějovická obchodní a realitní kancelář), kdy jsme pracovali 12 let i pod značkou  Realitní společnosti České spořitelny a nyní pod značkou běžícího zeleného Geparda

Osobní zkušenost s koupí a prodejem vlastních nemovitostí mi vždy pomáhala, na rozdíl od teorie, pochopit pocity našich klientů a tudíž vést veškerá jednání v klidu a neformální pohodě ale zároveň v tempu, diskrétně a s otevřenou informovaností zúčastněných. Pro dobrý pocit všech. 

Velká část našich klientů se k nám i po letech vrací a zároveň nám přibývají noví na základě referencí, čehož si mimořádně ceníme!

Disciplíně a vztahu k lidem, které beru vždy jako klienty - kolegy, jsem se učil také u amády, a to i během několika zahraničních misí, v nichž jsem měl možnost působit spolu s příslučníky cizích armád. 

Komunikuji slovem i písmem i v anglickém jazyce. 

V případě potřeby provádíme také ocenění nemovitostí pro účely dědického řízení. 

 

Pomohu Vám jak po odborné stránce, tak i po té lidské ... a nakonec najdeme vždy společně správnou cestu i správné řešení :-) 

 

         Pavel Daoudi, Váš realitní makléř z Českého Krumlova 

 

+420 776 739 876

kancelář Český Krumlov

Třída Míru 146

budova VZP naproti poliklinice 

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Pavel Daoudi +420 776 739 876 pavel.daoudi@gpre.cz

BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost
Husova tř. 640/33,
37005 České Budějovice - České Budějovice 2

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
lname: email:
*
*
*
*
fullname: lname: