Ing. Petr Hrubý

Ing. Petr Hrubý Ředitel franšízy

O mně

V oblasti realit se pohybuji od roku 2009. Od samého začátku mne práce s lidmi a nemovitostmi pohltila. Naplňuje mne, když pomohu vyřešit problém či zajistím hladký průběh transakce, které se klient z různých důvodů obával.

Líbí se mi, že každá nemovitost je jedinečná. Baví mě napomáhat procesu při jejím prodeji, kdy přicházejí kupující s různými představami a postupně se nachází ten, pro kterého je daná nemovitost tou správnou volbou.

Rád jednám s různými typy lidí. Snažím se naslouchat jejich potřebám jak při prodeji, tak při koupi, naplnit jejich představy a najít pro jejich nemovitost správného kupujícího nebo naopak tu pravou nemovitost pro ně.

Svým klientům se snažím poskytovat co nejkvalitnější služby a zajistit jim vše, co s procesem prodeje či koupě nemovitosti souvisí. Za dobu, kdy se v oblasti nemovitostí pohybuji, mohu doporučit i kolegy z jiných profesí, kteří mohou být klientovi po prodeji/nákupu nemovitosti nápomocní.

Budu rád, pokud se na mne obrátíte a požádáte o pomoc při prodeji/pronájmu vaší nemovitosti. Věřím, že následně oceníte ušetřený čas, který můžete věnovat například své rodině či přátelům.

Reference

29.09.2021
Ing. Zdeněk Provázek - prodávající

Se službami Vaší realitní kanceláře při prodeji chaty v Psárech jsem byl velmi spokojen. Ing. Petr Hrubý, který prodej zprostředkoval, pracoval na vysoké profesionální úrovni s obrovskou vstřícností k mým představám o možnostech prodeje. Při společných jednáních s kupujícími jednání vedl s obdivuhodnou dávkou psychologie a pomohl vytvořit mezi námi důvěru i když jsme se při sjednávání prodeje viděli poprvé. Prodej tak proběhl rychle bez nějakého lavírování o ceně či zakrývání nějakých slabých stránek. Ještě jednou velký dík. Zdeněk Provázek, Praha 2

23.09.2021
Jana Blažková - prodávající

Dobrý den, s prací pana Ing. Hrubého jsem byla naprosto spokojena. Veškeré problémy spojené s prodejem, resp. bankou kupujících řešil rychle, s přehledem i nadhledem. Jeho jednání bylo naprosto profesionální, korektní a přátelské. Vzniklé situace řešil obratem a následně všechny zúčastněné o nich informoval. Doufám, že tento názor budou mít i ostatní. S pozdravem. Jana Blažková

19.01.2021
Jarmila Šumberová - prodávající

Chci moc poděkovat a přeji hodně dalších úspěchů všem a hlavně Ing. Petru Hrubému za vzorný přístup.

08.12.2020
Jan Trejtnar - prodávající

Pan ing. Petr Hrubý je profesionál na svém místě. Za nás určitě velkou pochvalu.

21.11.2020
Ing. Václav Pelc - prodávající

Děkuji Ing. Petrovi Hrubému, který se prodeji našeho domu maximálně věnoval a odvedl bezchybný profesionální a korektní výkon. Moc děkuji.

17.09.2020
Ing. Marcela Zbožínková - prodávající

Pan Hrubý byl po celou dobu velmi profesionální, vstřícný, milý. Spolupracovali jsme s několika jinými makléři při prodeji našich jiných nemovitostí a pan Hrubý byl jednoznačně nejlepší.

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Ing. Petr Hrubý +420 603 365 503 petr.hruby@gpre.cz

Absoluta Real s.r.o.
Vršovické náměstí 67/8,
10100 Praha - Vršovice

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
email:
*
*
*
*
email: phone: lname: