Horoměřice Višňovka

Horoměřice Višňovka

Bytové domy Višňovka Horoměřice. Moderní byty o dispozicích 2+kk – 4+kk o výměrách od 39,7 m2 do 117,3 m2, v těsné blízkosti Prahy a zároveň v dosahu přírody.
Referenční číslo: 2
Typ projektu: Byty
Cena: od 3 335 000 Kč do 9 961 875 Kč
Zahájení výstavby: 10/2018
Parkování: Garážové stání
Dokončení výstavby:10/2020
Bytů celkem: 180

Kontakt na makléře

Lenka Supová
+420 734 390 737
lenka.supova@gpre.cz

Kontakt makléře

Projekt Višňovka nabízí moderní byty o dispozicích 2+kk – 4+kk o výměrách od 39,7 m2 do 117,3 m2 v Horoměřicích, v těsné blízkosti Prahy a zároveň v dosahu přírody (Divoká Šárka, Kozí hřbety, Tiché údolí). Jsou zde turistické stezky a cyklotrasy. Horoměřice disponují plnou občanskou vybaveností, spojení MHD třemi linkami na metro Bořislavka. Projekt Višňovka zahrnuje komplex šesti bytových domů o 4.NP. Většina bytů má k dispozici balkon, terasu nebo zahrádku, samozřejmostí je garážové nebo venkovní parkovací stání a sklepní kóje (vše je zahrnuto v ceně, možnosti přikoupit další venkovní parkovací stání). Byty jsou dokončené ve vysokých standardech jako např. dřevěná okna s izolačním trojsklem, dřevěné vícevrstvé lamelové podlahy o tloušťce 14 mm, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, velkoformátové ratifikované dlažby, ve všech domech výtahy Kone, atd. Podlahová plocha je uvedená dle nařízení vlády č. 366/2013Sb, tzn. včetně příček.
Pro klienty tohoto projektu zajistíme výhodné podmínky financování a případný prodej Vaší stávající nemovitosti. Sjednejte si osobní schůzku a využijte možnosti výběru ve zcela novém projektu.
 

Bytů celkem 180
Stropy želbet. monolitické
Dveře foliované
Podlahy plovoucí dřevěné
Vnitřní omítky štukové
Kuchyňská linka Ne
Střecha plochá
Okna Eurookna

V těsné blízkosti Prahy a zároveň v dosahu přírody (Divoká Šárka, Kozí hřbety, Tiché údolí). Jsou zde turistické stezky a cyklotrasy. Horoměřice disponují plnou občanskou vybaveností, spojení MHD třemi linkami na metro Bořislavka.

Kraj: Středočeský kraj
Okes: Praha-západ
Obec: Horoměřice
Ulice: Husova

Zobrazit mapu