Viladům Borovského Slaný

gng-rd-slany-0001c2.jpg gng-rd-slany-0001c2.jpg
gng-rd-slany-0010-z47c.jpg gng-rd-slany-0010-z47c.jpg
gng-rd-slany-0004e.jpg gng-rd-slany-0004e.jpg
gng-rd-slany-0005e.jpg gng-rd-slany-0005e.jpg

Viladům Borovského Slaný

Viladům Borovského představuje první etapu developerského rezidenčního projektu Verde Slaný, který společně s revitalizovaným historickým parkem kompletně změní ráz této lokality.
Referenční číslo: 1
Typ projektu: Byty
Cena: od 2 400 000 Kč do 4 950 000 Kč
Zahájení výstavby: 03/2020
Plocha: od 39 m2 do 77 m2 m2
Parkování: V ceně bytu
K nastěhování:IHNED

Kontakt na makléře

Ing. Petr Hrubý
+420 603 365 503
petr.hruby@gpre.cz

Kontakt makléře

Projekt nabízí pouhých 12 bytových jednotek o promyšlených dispozicích od 1kk až po 3kk. Ke každému bytu náleží samostatné venkovní parkovací stání pro automobil. Byty v přízemí díky zahrádce nabízejí bezprostřední dotyk s okolní přírodou umocněný zvukem nedalekého Šternberského potoka. Byty ve vyšších patrech jsou vybaveny balkonem či terasou. Viladům Borovského si zakládá na kvalitním provedení v duchu moderní architektury. Z toho důvodu byli vybráni spolehliví a ověření dodavatelé. Vybavení koupelen pro tento projekt zajišťuje společnost ProCeram, která je zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb. Bezpečně a zároveň příjemně se budete cítit díky dveřím značky Sapeli. Pocit domova dodává v neposlední řadě moderní, ale klasický design bytového domu s tradiční sedlovou střechou.

Bytů celkem 12
Stropy želbet. montované
Dveře laminátované
Fasádní omítka silikonové
Podlahy plovoucí laminátové
Vnitřní omítky sádrové
Kuchyňská linka Ne
Střecha sedlová
Krytina pálená
Okna plastová

Pouhých 35 minut od zastávky pražského metra Nádraží Veleslavín. Kromě vynikající dostupnosti do Prahy tato lokalita poskytuje vše, co od komfortního bydlení 21. století očekáváte. Její poloha umožňuje pohodlnou pěší dostupnost do centra města, s množstvím restaurací, kaváren i nákupní zónou.
Samotné město Slaný nabízí plnou občanskou vybavenost, včetne základních a mateřských škol, nemocnice a pošty. Nechybí ani početná sportovní a kulturní zařízení, nebo dětská hřiště. Milovníci přírody si zde také příjdou na své, a to například v obnoveném lesoparku Háje, který nabízí vysokou využitelnost pro dospělé i děti. Přírodní dominantou města je Slánská hora (330 m.n.m.), která nabízí množství nezaměnitelných výhledů. V bezprostřední blízkosti projektu v současnosti probíhá příprava revitalizace historického parku v areálu původní prádelny bavlny.

 

Kraj: Středočeský kraj
Okes: Kladno
Obec: Slaný
Ulice: K. H. Borovského 36

Zobrazit mapu