byt 3+1, 89m2, (dvě bytové jednotky), Ke Krči, Praha 4 - Braník

byt 3+1, 89m2, (dvě bytové jednotky), Ke Krči, Praha 4 - Braník

Popis nabídky

Společnost Gepard Reality nabízí ke koupi do osobního vlastnictví byt o dispozici 3+1 a výměře podlahové plochy podle oficialního měření 89 m2 v ulici Ke Krči v městské části Praha 4 - Braník. Bytová jednotka se nachází ve 3. patře čtyřpatrového činžovního domu bez výtahu. Byt má vlastní plynový kotel na topení a ohřev užitkové vody. Dispozice bytu jsou patrné z půdorysu ve fotogalerii, k bytu náleží příslušný podíl na společných prostorách domu (balkon či malý sklepní prostor pod schodištěm). Byt je v průměrném stavebně technickém stavu, byl kompletně vyklizen a vymalován. Případná rekonstukce je vhodná, není však nezbytná a byt lze užívat i bez ní.

V katastru nemovitostí se oficiálně jedná o dvě bytové jednotky, které jsou v tuto chvíli spojeny. Obě jednotky jsou v katastru nemovisti uvedeny s nižší výmerou (v součtu celkem 77 m2), rozdíl ve prospěch větší výměry vznikl patrně nepřesným zápisem či při spojováni bytových jednotek. Pro majitele tato skutečnost přináší výhodu, že jeho příspěvky do Fondu oprav i daň z nemovitosti jsou nižší a přítom užívá větší byt.

V případě preference dvou menších bytů je zaroveň relativně snadné menší stavební úpravou bytovou jednotku opět rozdělit a získat tak byty dva, tedy byt 1+kk o výměře cca 35 m2 a dále byt 2+kk o výměře cca 54 m2. Obě dle katastru nemovitostí bytové jednotky mají funkční vchodové dveře, v jedné by bylo nezbytné vytvořit kuchyňský kout a ve druhé WC a koupelnu; v obou jednotkách se nachází pro toto potřebné technické sítě, tedy voda a odpad. Jedná se zde o zajímavou příležitost pro potenciální investory a možným zhodnocením investice, nabízený byt však lze pochopitelně užívat i v tomto spojeném stavu.

Součástí prodeje je mimo jiné i malý podíl (cca 4 %) na travnatém pozemku hned za domem ve vnitrobloku, který je v podílovém spoluvlastnictví.

Ve velmi blízkém okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, tedy škola, mateřské školy, dětská hřiště, supermarket Penny, komunitní zahrada, taneční Duncan centre, ZUŠ, řada obchodů a služeb, sportoviště apod. Braník se svými obyvateli má svůj specifický "genius loci", atraktivní je i právě zrenovovaná souběžná Branická ulice s několika až kultovními kavárnami, vinárnami, hospůdkami, Branickým divadlem, Dominikánským dvorem apod. Sousedský Braník a případně nedaleké čtvrti dále nabízí i řadu příjemných míst, kde můžete rádi trávit volný čas. Jsou zde krásné cyklostezky podél břehu Vltavy, areál Žluté lázně, Golf Hodkovičky, Dobeška s divadlem Sklep, Branické skály s lesoparkem, Školní vrch a jiné.

Místo je zároveň zajímavé i dopravním spojením, z blízké stanice "Přístaviště" jezdí šest linek tramvaji podél Vltavy do centra (devět minut jízdy na metro B "Palackého náměstí") a pět linek autobusů (deset minut jízdy na metro C "Budějovická").

V případě zájmu zajistíme výhodné podmínky financování a eventuální prodej Vaší nemovitosti.

Parametry nabídky

Lokalita
Pražský obvodPraha 4
Část obceBraník
UliceKe Krči
č. domovní / č. orientační804 / 11
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky6978
Datum aktualizace20.05.2024
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoNe
Užitná plocha m289
Celková podlahová plocha m289
Počet parkovišť
Počet garáží
Počet podlaží objektu5
Číslo podlaží v domě4
Popis bytu
KategorieByty
Dispozice bytu3+1
VlastnictvíOsobní
Stav bytuDobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: lname: