INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST ! Prodej stavebního pozemku, Rpety

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST ! Prodej stavebního pozemku, Rpety

Popis nabídky

Skvělá investiční příležitost !

Nově do nabídky zařazujeme tento stavební rovinatý pozemek s celkovou výměrou 1663 m2, který se nachází v klidné části obce Rpety v okrese Beroun.
Podle vydaného Územního plánu Rpety se nabízený pozemek nachází v zastavitelném území určené pro bydlení individuální (BI), kdy hlavním využití je bydlení v rodinných domech, přípustné využití : rodinná rekreace (chaty, rekreační domky), stavby školské, zdravotnické, sociální a církevní, stavby pro administrativu (veřejná správa, pošta, apod.), sportovní stavby a zařízení pro obsluhu plochy (např. hřiště) a stavby vedlejší (hospodářské stavby), bazény, pergoly, individuální garáže, apod. Maximální zastavěná plocha pozemku je 40%, minimální plocha zeleně 30%, minimální velikost pozemku mimo zastavěné území je 800 m2, minimální velikost pozemku v zastavěném území 650 m2. Co se týče samotné stavby, tak maximální zastavěná plocha jednoho RD je 200m2 s možností realizace zástavby max. 2 NP + podkroví.

V současné chvíli není k pozemku vybudována příjezdová cesta, ale vede k parcele obecní pozemek. Pokud tedy hledáte stavební pozemek ihned k realizaci stavby vašeho vysněného domova, tak tady to úplně hned nebude. Musí proběhnout několik kroků k vybudování technické infrastruktury a vše s tím související ... a tady se to zatím nepotkává s prioritami obce. Vhodná příležitost pro developery případně pokud hledáte investiční nemovitost, kam uložit finanční prostředky a se stavbou domu úplně nespěcháte, máte jedinečnou šanci.

Pro více informací kontaktujte makléřku.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresBeroun
ObecRpety
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9269
Datum aktualizace14.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21663
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Rpety. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fullname: