Investiční příležitost v Českém Krumlově – ubytovací zařízení

Investiční příležitost v Českém Krumlově – ubytovací zařízení
22 000 000 Cena info v kanceláři. Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji soubor dvou nemovitostí v širším centru Českého Krumlově, které jsou situovány v Rooseveltově ulici, která je v docházkové vzdálenosti od centra města, cca 5 minut chůze. Jedná se o dvě čísla popisná, kdy první z domů, v minulosti známý jako hospoda u Báby, prochází v současné době rekonstrukcí a dle rozpočtového odhadu na její dokončení schází cca 1,5 milionu korun. Tento objekt je z části zděná a z části roubená stavba s výhledem na centrum města, na řeku a přilehlý park. Stavba má tři samostatné podlaží a každé z nich má vlastní přístup. Celková kapacita ubytovacích míst v tomto domě je 17 lůžek v několika pokojích.
Druhý dům, který přímo sousedí prvním domem, je v současné po částečné demolici a před zahájením stavebních prací. Zde je rozpočet na dokončení cca 8 milionů korun a plánovaná kapacita jsou celkem 4 bytové jednotky, každá s vlastním přístupem. Zastavěná plocha prvního domu je 161 m2, druhého 104 m2. K domům dále náleží pozemky o celkové výměře 169 m2, které jsou vedeny jako zastavěné plochy a zahrada. Na projekt je vydáno stavební povolení a projektová dokumentace, se kterou zájemce rádi seznámíme přímo na místě. Vytápění domů je plánováno tepelným čerpadlem, voda a kanalizace obecní, parkování před domem, nebo v rámci projektu je možné využít i možnost vybudování několika míst přímo v jednom z nabízených domů. Více podrobností o technických možnostech a detailu záměru poskytneme osobně na jednání u projektové dokumentace.
Přístup k nemovitosti je jak z ulice, tak i ze spodní části o ulici níže přes přilehlou zahradu, která k domům náleží. V rámci koupě je možné využít zkušeností stávajícího vlastníka projektu, který je připraven záměr dokončit na klíč, nebo změnit stavebníka před dokončením a celý projekt dokončit dle vlastního uvážení. Nemovitosti se dají koupit jak formou odkoupení obchodního podílu ve společnosti, která je vlastní, tak i jako nemovitosti v osobním vlastnictví. Více informací včetně prohlídek poskytneme na osobním jednání přímo na místě nebo v naší kanceláři v Českém Krumlově.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceRooseveltova
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyK0263
Datum aktualizace08.03.2022
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2265
Užitná plocha m2500
Plocha parcely m2434
Počet podlaží objektu3
Počet míst k parkování4
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
StavbaOstatní
ZástavbaObchodní a obytná
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
KomunikaceDlážděná, asfaltová
Popis objektu
Účel budovyJiný
Typ domuPatrový
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Celková plocha m2161
VodaVoda - dálkový vodovod
OrientaceJihozápad
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Rooseveltova. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: