Krásný pozemek s vydaným stavebním povolením v Jundrově

Vyznačení pozemku v KN

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji krásný pozemek s vydaným stavebním povolením na stavbu rodinného domu na ulici Pod Holednou v klidné části Jundrova. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné a okrasné stromy a keře, pozemek je svažitější díky čemuž je hezký výhled do okolí. Stavební pozemek o celkové výměře 1 337 m2 má šíři 17 metrů a délku 79 metrů. V jeho spodní části se nachází garáž, ve střední části stavba pro rodinnou rekreaci s č.ev. s vydaným demoličním výměrem. Na pozemek jsou dovedeny všechny inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace) a je také vydáno povolení na vrtanou studnu a tepelné čerpadlo.
Navržený rodinný dům je pasivní stavba, s označením energetické třídy A - mimořádně úsporná, o dvou podlažích a celkové užitné ploše 194 m2. V 1NP o ploše 91 m2 se nachází vstupní hala se schodištěm, technické místnosti, sklady, garáž a další místnost. Ve 2 NP o výměře 94 m2 je hlavní obytná část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, ložnice se šatnou a koupelnou a druhá ložnice s koupelnou a prádelnou. U terasy s bazénem bude další zázemí - sauna, koupelna a technická místnost. Vytápění domu je plánováno nízkoenergetické podlahové s napojením na tepelné čerpadlo, projekt také počítá s možností umístění solárních panelů. Parkování je možné až pro 4 automobily (2x garáž, 2x před domem).
V MČ Jundrov je veškerá občanská vybavenost – ZŠ a MŠ, úřady, obchody, restaurace, pošta, lékárna, bankomat, sportovní hřiště, MHD – bus 67 a 44.
Doporučuji tuto nemovitost zájemcům, kteří hledají klidné bydlení v těsné blízkosti přírody a v dobrém dosahu centra města. Díky vydanému stavebnímu povolení je možné začít ihned stavět. Projektová dokumentace je k nahlédnutí v realitní kanceláři.

Parametry nabídky

Lokalita
ObecBrno
Parcela2570/1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky7400
Datum aktualizace17.03.2023
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, plyn, elektřina
OstatníPlot
StavbaOstatní
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21337
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba59,1 kWh/m² za rok

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Mgr. Daniel Slámečka
Mgr. Daniel Slámečka

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: