Orná půda Dolní Břežany

Orná půda Dolní Břežany

Popis nabídky

Gepard Reality nabízí ke koupi rovný zemědělský pozemek parcelní číslo 325/82 o celkové výměře 4.410 m2, který se nachází v katastrálním území Dolní Břežany, v okrese Praha-západ, kraj Středočeský.

Na nabízený pozemek je již řadu let uzavřena pachtovní smlouva na dobu neurčitou s výpovědní dobou jednoho roku ke každému 31. srpnu daného kalendářního roku se společností AGRO Jesenice u Prahy, a.s.; pachtovné je pravidelně řádně placeno. Přístup na pole je přímo z komunikace (viz přiložené snímky), pozemek je tedy velmi dobře dostupný vozem i zemědělskou technikou.

Tato nabídka je především nadprůměrně zajímavou investiční příležitostí, neboť nabízený pozemek se nacházi jen kousek od zástavby (konkrétne od ulice Za humny, K Obzoru a Mezi Ploty, viz přiložené snímky), v budoucnosti tedy s nemalou mírou pravděpodobnosti dojde k zastavěni tohoto území! A do doby, než k tomu dojde, představuje investice do zemědělské půdy velmi spolehlivou ochranou před inflací. Cena zemědělská půda totiž stabilně roste, kupříkladu za rok 2021 vzrostla o 16,1 % a za rok 2022 o dalších 13,5 %... Vzhledem ke snadnosti a téměř nulové rizikovosti je koupě pozemku vhodná i pro méně zkušené investory, kteří však chtějí vhodně diverzifikovat své investice.

Dolní Břežany leží v těsném sousedství území hlavního města. Jedná se o mimořádně oblíbenou obec, která za posledních dvacet let velmi rozkvetla. Pravidelně se umísťuje na předních místech v hodnocení obcí v České republice a „index kvality života“ je zde vysoký. Obec má špičkovou občanskou vybavenost a výborné spojení s hlavním městem, v blízkém okolí zároveň existuje řada možnosti aktivního trávení volného času i odpočinku. Významnou výhodou této lokality je i čisté životní prostředí nezatížené spadem z průmyslových podniku či dopravních tepen hlavního města. Lokalita je stále více vyhledávaným místem pro rodinné bydlení a ceny stavebních pozemků zde patří mezi nejvyšší v České republice, pohybují se nad částkou 10 000,- Kč/m2.

V případě zájmu zajistíme výhodné podmínky financování nebo prodej Vaší současné nemovitosti.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela325/82
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9010
Datum aktualizace17.04.2024
Umístění objektuCentrum obce
Inženýrské sítěVodovod
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuZemědělské
Celková plocha m24410
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
email: phone: