Prodej chaty v Třebnici u Sedlčan

Prodej chaty v Třebnici u Sedlčan

Popis nabídky

Oáza klidu, soukromí a všude okolo jen lesy a příroda.
Pokud rádi trávíte svůj víkendový čas mimo městský ruch, tak tahle chatička obklopena zelení naplní dokonale vaši představu o ideálu nejen víkendového odpočinku, ale i vaší letní dovolené.

Představujeme na prodej tuto pohádkovou chatičku s vlastním pozemkem, která vás naprosto okouzlí svým místem a nepopsatelnou atmosférou. Chata se nachází v Třebnici u Sedlčan, což je zhruba necelá hodina cesty od Prahy a díky své poloze, okolním lesům a přírodě se stane oblíbeným místem pro odpočinek a trávení volného času s vašimi nejbližšími. O chatičku se majitelé vzorně starají, a tak stačí si sbalit jen pár věcí a vyrazit na zasloužený odpočinek, protože zde si nejenže odpočinete od každodenních rutinních záležitostí, ale nasajete tolik potřebné pozitivní energie, kterou v dnešní nelehké době tolik všichni potřebujeme.

Chata je dřevěná se zděnou podezdívkou a užitná plocha odpovídá cca 65 m2. Dispozičně chata nabídne vstupní předsíň, ze které je vstup do kuchyně, kdy oproti kuchyňské lince je umístěné koupelnové umyvadlo pro základní hygienu, dále pak vstup na samostatnou toaletu a vstup do společenské místnosti, kde budete trávit svůj čas se svými nejbližšími po návratech z různých výletů po okolí a vyprávět si zážitky kolem velkého dřevěného stolu s pozorováním plápolajícího ohně v krbových kamnech. Po dřevěném schodišti se pak dostáváme na chodbu 2.NP., ze které je vstup do dvou samostatných ložnic. V suterénní části chaty je pak menší sklípek pro uskladnění zahradního vybavení či jiných sezónních záležitostí. Chata se prodává kompletně vybavená, tedy přesun do nového půjde velmi hladce.
Z inženýrských sítí je k dispozici el. energie, voda je řešena vlastní studnou na pozemku a odpadní voda je svedena do trativodu. Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva s průduchy proudění tepla i do pokojů v patře.

Pokud vás tato nemovitost oslovila, neváhejte a sjednejte si svůj termín prohlídky.
Těšíme se při osobním setkání.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační2
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9705
Datum aktualizace13.04.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuDřevěná
Umístění objektuPolosamota
Dispozice3 pokoje
VybavenoAno
Zastavěná plocha m245
Užitná plocha m265
Plocha parcely m2402
Počet teras1
Počet parkovišť
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V
TopeníLokální tuhá paliva
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha sklepa m25
Počet podlaží objektu2
Popis objektu
Typ domuPatrový
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - studna
Odpad 
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: