prodej pozemku 1078 m2 určeného k výstavbě rodinného domu

prodej pozemku 1078 m2 určeného k výstavbě rodinného domu

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení v atraktivní lokalitě Černá Voda, který je ideální investiční příležitostí pro všechny zájemce o dlouhodobý růst a návratnost investice. S rozlohou 1078 m² nabízí tento pozemek potenciál pro výstavbu atraktivní nemovitosti.

Poloha je jedním z hlavních faktorů, kterým tato nemovitost zaujme. Nachází se na okraji malebné obce Černá Voda, v okrese Jeseník, který je znám svou krásnou přírodou a bohatými rekreačními možnostmi. Tato lokalita přitahuje jak turisty, tak i trvale žijící obyvatele, což zaručuje i poptávku po pronájmu i prodeji a vysokou návratnost investice.

Pozemek nabízí možnost výstavby rodinného domku, nebo rekreačního objektu. Velká celková plocha umožňuje umístění parkovacího stání i vytvoření velké zahrady podle individuálních představ budoucího vlastníka, což přidává na atraktivitě a hodnotě nemovitosti.

Investoři, kteří hledají dlouhodobě stabilní investici s vysokou návratností, by neměli tuto příležitost přehlédnout. S výhodnou polohou a možností rozvoje nabízí tato nemovitost skvělou investici do budoucnosti.
Je zde k dispozici základní občanská vybavenost, tedy mateřská škola a základní škola nižšího stupně (1.- 5. ročník), pošta, lékárna, hostinec a místní pobočka obchodní sítě COOP.
Obec Černá Voda sousedí na východě a severu s obcí Stará Červená Voda, na severozápadě s obcemi Velká Kraš a Kobylá nad Vidnavkou, na západě s městem Žulová a na jihu s obcí Vápenná. Od okresního města Jeseník je vzdálena 10 km a od krajského města Olomouc 80 km.
S okolím obec spojují autobusové linky 118 a 121.

V okolí obce je velké množství turisticky atraktivních míst, ať už jsou to nespočetná lyžařská střediska, běžecké a cyklistické trasy, jesenické Priesnitzovy lázně, Rejvíz a mnoho dalších.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nabídky

Lokalita
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9146
Datum aktualizace17.04.2024
K dispozici od05.07.2023
Umístění objektuKlidná část obce
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
Datum nastěhování05.07.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21078
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Černá Voda. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: