Prodej pozemku 11 750m2, Žatec - Louny

Prodej pozemku 11 750m2, Žatec - Louny

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek o rozloze 11 750 m2 v katastrálním území Žatec (okres Louny), který je ideální pro výstavbu přibližně 16 rodinných domů. Pozemek se nachází v žádané lokalitě města Žatec, konkrétně v ulici Chomutovská.

Dle územního plánu je pozemek určen pro bydlení vesnického typu (BV), což umožňuje výstavbu rodinných domů s doplňkovými stavbami pro hospodářské účely, jako je chov drobného domácího zvířectva či domácí dílna. Pozemek rodinného domu může být využíván jako dvůr nebo zahrada.

Pravidla uspořádání území stanovují maximální zastavěnou plochu parcely na 50 %, minimální plochu zeleně na 40 % a maximální hladinu zástavby na 2 nadzemní podlaží s podkrovím nebo ustupujícím podlažím.

Inženýrské sítě jsou připraveny k napojení - vodovodní řad a elektřina jsou přivedeny na hranici pozemku. V budoucnu je plánováno vybudování veřejné kanalizace, do té doby je možné využít čistírny odpadních vod (ČOV).

Pro toto území byla vypracována územní studie, která detailně popisuje možnosti využití pozemku. Město Žatec s přibližně 19 200 obyvateli disponuje komplexní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností (autobusová, železniční a příměstská doprava).

Neváhejte využít této jedinečné příležitosti k realizaci Vašeho vysněného bydlení v atraktivní lokalitě města Žatec. Pro více informací nás kontaktujte.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresLouny
ObecŽatec
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9692
Datum aktualizace14.06.2024
K dispozici od02.04.2024
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
SítěOstatní
TopeníLokální elektrické
DopravaDálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace 
Datum nastěhování02.04.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m211750
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadČOV pro celý objekt, jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: