Prodej pozemku Kamenice - Těptín

Prodej pozemku Kamenice - Těptín
28 903 500 +21% DPH Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Vážení investoři,

představuji vám příležitost být součástí vzniku nové vilové čtvrti v atraktivní lokalitě Kamenice - Těptín. Tento projekt má obrovský potenciál a může být vaší branou k významným ziskům.

Pozemek o rozloze přes 9 634 m2 se nachází na ulici Točitá a velmi brzy se promění v moderní rezidenční oblast s 6 exkluzivními domy. Každý dům bude mít tři prostorné bytové jednotky s dispozicí 5+kk, vlastní terasou, dvěma koupelnami a podlahovým vytápěním. Architektonicky zajímavým prvkem budou zelené střechy a elegantní kombinace bílé fasády s dřevěným obložením. Domy s podlahovou plochou 296 m2 budou zasazeny do pozemků o výměře kolem 1500 m2, což zajistí dostatek soukromí i prostoru pro aktivní rodinný život.

Kamenice je dynamicky se rozvíjející obec s výbornou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do Prahy. Díky tomu je ideální volbou pro mladé rodiny hledající kvalitní bydlení v bezpečném a klidném prostředí, ale zároveň s rychlým spojením do metropole za prací, vzděláním i zábavou.

Investice do tohoto projektu dává velký smysl. Poptávka po kvalitním bydlení za Prahou stále roste a tento projekt nabízí atraktivní a moderní bydlení, které osloví široké spektrum zájemců. Navíc jednotný architektonický styl a citlivé zasazení do okolní krajiny zajistí dlouhodobou hodnotu vaší investice.

Nečekejte a buďte u zrodu nové vilové čtvrti v Kamenici - Těptíně. Investujte do budoucnosti a otevřete cestu k novému domovu pro 33 rodin. Rád vám poskytnu další informace a detaily o tomto výjimečném projektu.

Těším se na naši spolupráci

Parametry nabídky

Lokalita
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9841
Datum aktualizace05.05.2024
K dispozici od24.04.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, plyn, elektřina
SítěKabelová televize
TopeníLokální plynové, lokální elektrické, Podlahové
DopravaDálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace 
Datum nastěhování24.04.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m29634
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Točitá. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: fname: