Prodej pozemku v obci Kbílek

Prodej pozemku v obci Kbílek

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji pozemek se stávající stavbou určenou na rekonstrukci či demolici v obci Kbel, okres Kolín. Rovinatý pozemek o celkové výměře 1.069 m2 na klidném okraji vesnice. Obec Kbel s 224 obyvateli se rozprostírá v malebné krajině Středočeského kraje pouhých 6 km jihozápadně od Kolína. Díky výborné dostupnosti po silnici I/38 se snadno dopravíte cca 4min. na vlakovou zastávku Ratboř směr Kolín, kde jste do 14min.

Mezi nesporné výhody této nemovitosti patří kompletní napojení na inženýrské sítě - objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci i elektřinu. Zásadní devizou je také atraktivní lokalita. Oproti jiným pozemkům, které se často nachází v nově budovaných částech obcí, je tento situovaný v původní vesnické zástavbě. Díky tomu nabízí autentickou atmosféru a genius loci místa s historií. Přitom však s výbornou dostupností do nedalekého Kolína i Prahy.
Ať už se rozhodnete pro citlivou rekonstrukci stávajícího domu nebo pro demolici a výstavbu zcela nového bydlení přesně podle vašich představ, tato nemovitost skýtá zajímavý potenciál. Příležitost vytvořit si domov v malebné středočeské krajině, a přitom s veškerým komfortem a zázemím, se nenabízí každý den. Neváhejte nás proto kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku, při které oceníte kouzlo tohoto místa i vy.

V případě zájmu o demolici disponuji kontaktem na osobu jež vytvořila předběžný rozpočet kolem 700.000 Kč.

Tato nemovitost představuje zajímavou příležitost pro všechny, kteří hledají bydlení v klidné lokalitě s dobrou dopravní obslužností a zázemím. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresKolín
ObecKbel
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9855
Datum aktualizace06.05.2024
K dispozici od05.05.2024
Umístění objektuOkraj obce
VybavenoNe
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěKanalizace
SítěSatelit
Topeníústřední elektrické
DopravaVlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Rok kolaudace1980
Datum nastěhování05.05.2024
Podlaží podzemní1
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21069
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: phone: