Prodej prvorepublikového domu v lokalitě Nad Nemocnicí – Horní Brána v Českém Krumlově.

Prodej prvorepublikového domu v lokalitě Nad Nemocnicí – Horní Brána v Českém Krumlově.

Popis nabídky

Jedná se o velký dům čtyřpodlažní dům s pozemkem a vlastním parkováním. Součástí domu je pět bytů. V přízemí domu se nachází dva byty, z nichž je jeden momentálně využíván jako kancelář. Oba byty jsou odděleny přepážkou, která se dá demontovat a vznikl by tak další velký byt. V současné době mají oba byty dispoziční řešení 2+1, a výměra každého z nich je cca 75 m2. Každý byt s výhledem na centrum města má vlastní vchod, první z boku domu, druhý ze zahrady a dále z prvního nadzemního podlaží domu schodištěm.

V prvním nadzemním podlaží se nachází velký byt o dispozičním řešení 4+1 a výměře cca 150 m2. Tento byt je před rekonstrukcí, na podlahách jsou původní masivní dřevěné parketové podlahy, původní masivní zárubně a dveře. Tento byt a byt ve druhém nadzemním podlaží jsou dispozičně stejné, byt ve 2 NP však prošel rekonstrukcí. V podkroví domu je třetí velký mezonetový byt, který taktéž prošel rekonstrukcí. Všechny byty mají vlastní odběrná místa na elektřinu a vlastní plynové topení. V bytech v současné době žijí nájemníci a s ohledem na tento stav nabízíme omezenou fotodokumentaci interiéru. V domě jsou kvalitní dřevěná okna, která jsou z části nová a z části původní, nová střecha, svody, okapy, součástí je velká oplocená zahrada o výměře 1128 m2, jejíž část sousedící se silnicí je obehnána velkou zdí, která v kombinaci s kvalitními okny zabezpečuje dokonalé odhlučnění provozu. Na zahradě jsou ovocné stromy a terasa před jedním ze spodních bytů. Zastavěná plocha domu a nádvoří 313 m2 s tím, že cca 160 m2 je vydlážděný prostor před domem sloužící k parkování. Voda + kanalizace obecní, plynová přípojka. Přízemní část domu lze využít jak k bydlení, tak i k podnikání.

Dům se průběžně udržuje a opravuje a k dispozici je kompletní projektová dokumentace. Více informací včetně prohlídek na uvedeném telefonním čísle u makléře zakázky.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceNad Nemocnicí
č. domovní / č. orientačníneuvedeno
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyD1131
Datum aktualizace01.12.2021
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2313
Užitná plocha m2500
Plocha parcely m21441
Počet podlaží objektu5
Počet teras1
Počet parkovišť1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníPlot, půdní vestavba
StavbaOstatní
TelekomunikaceInternet
Topeníústřední plynové
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
KomunikaceDlážděná, asfaltová
Počet bytů5
Plocha zahrady m21128
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domuvila
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Nad Nemocnicí. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: