Prodej stavebního pozemku s výměrou 886 m2, ul. Na Jamech, Řevnice

Prodej stavebního pozemku s výměrou 886 m2, ul. Na Jamech, Řevnice
7 490 000 kompletní cena včetně právního servisu + projektová dokumentace + vydané stavební povolení Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Představujeme na prodej stavební pozemek s výměrou 886 m2, který se nachází v klidné části obce Řevnice, ul. Na Jamech. Aktuálně je vydáno stavební povolení, které povoluje odstranění původní stavby pro rodinnou rekreaci s ev. č. 79 a schvaluje stavební záměr stavbu rodinného domu, kdy její vizualizaci můžete vidět v přiložené fotodokumentaci. Objekt bude možné napojit na stávající dopravní a technickou infrastrukturu : místní komunikace, obecní vodovod, el. energie, splašková kanalizace.

Dle schváleného stavebního záměru je navržen dvoupodlažní nepodsklepený rodinný dům s půdorysem obdélníkového tvaru (rozměry : 9,6 x 24,2 m) s plochou střechou o zastavěné ploše 217 m2. Přízemí (1.NP) rodinného domu tvoří garáž pro automobil a prostory skladů pro nářadí, zahradní nábytek, atd. Celé 2.NP tvoří jedna bytová jednotka s užitnou plochou 178 m2 včetně terasy. Zdrojem tepla je navrženo tepelné čerpadlo vzduch / voda, kdy vnější jednotka bude umístěná na střeše objektu a vnitřní prádelně ve 2.NP. Na střeše objektu je plánováno i umístění FV panely o celkové ploše 40 m2, což významně sníží celkové náklady na elektřinu a šetří váš rodinný rozpočet.

Řevnice jsou velmi oblíbeným místem pro aktivní odpočinek, zábavu i kulturu a nabízejí veškerou občanskou vybavenost, školy, školky , fungující služby, zdravotnická péče, obchody apod. V okolí krásná příroda, Brdské lesy, řeka Berounka, cyklostezky, tenisové kurty. Výborné a rychlé spojení do Prahy vlakem nebo autem.

V případě, že Vás nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více informací, neváhejte kontaktovat místní realitní makléřku paní BEM. Ivanu Gašpar (Žďánskou).
Na viděnou při osobní prohlídce.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9309
Datum aktualizace14.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2886
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: