Prodej ubytovny v Českém Krumlově

Prodej ubytovny v Českém Krumlově

Popis nabídky

Nabídka prodeje plně vybaveného a zavedeného ubytovacího zařízení v Českém Krumlově, lokalita Nové Spolí, které je možné provozovat celoročně. Jedná se o smíšenou průmyslovou stavbu, která má zastavěnou plochu 578 m2 a je řádně zkolaudována jako ubytovací zařízení o kapacitě 13 pokojů a až 50 lůžek.
Spodní část stavby je zděná a nachází se zde služební byt pro uklízečku, dále kotelna vybavená automatickým kotlem na uhlí, který zásobuje teplem celou stavbu, navazuje skladovací prostor a garáž.
Do ubytovny se vchází samostatným vchodem, na který navazuje dlouhá chodba a jednotlivé pokoje. K dispozici je dále byt správce, taktéž s vlastním vchodem, sklad prádla, sušárna a žehlírna a společné koupelny s WC, panské a dámské. Dále místnost, ve které mají hosté k dispozici kuchyňku a pračku.

Patro, ve kterém se nacházejí pokoje je z části dřevostavba a z části jej tvoří montované buňky. Střecha původní, z části plechová a z části eternit, okna původní dřevěná. Stavba je v udržovaném stavu, vnitřní interiéry a vybavení jsou průběžně obnovovány, dle potřeby provozu.
Ubytovna je zavedená s vlastní klientelou, návštěvníky tvoří převážně turisté, zejména v jarních a letních měsících, dále potom nabídku využívají stavební společnosti pro své zaměstnance. K dispozici jsou vlastní webové stránky a automatickým ubytovacím systémem, WIFI, správce a uklízečka. Majitelé tak nabízí zavedený provoz. Voda a kanalizace jsou obecní, kapacita přípojek je dimenzována na výstavbu například bytového domu, což by mohl být další záměr u této nemovitosti. Nové Spolí je v docházkové vzdálenosti od centra města Český Krumlov, cca 15 minut chůze, pozemek okolo zařízení je obecní, k dispozici je dostatek parkovacích míst, dále je v místě autobusová zastávka a restaurace.
Více podrobností, předložení stavební dokumentace, obsazenosti a další informace o provozu poskytneme na osobním jednání s vlastníkem, nebo kontaktujte makléře na uvedeném telefonním, čísle.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceTichá
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyK0261
Datum aktualizace01.03.2023
Druh objektuSmíšená
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2578
Užitná plocha m2500
Plocha parcely m2578
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníRecepce
StavbaBudova, hala
ZástavbaObytná
Topeníústřední tuhá paliva
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet bytů2
Počet lůžek50
Rok kolaudace2003
Počet volných bytů13
Počet podlaží objektu2
Popis objektu
Typ domuPatrový
Typ zařízeníPenzion
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Tichá. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: