Pronájem kanceláře, 907 m2

Pronájem kanceláře, 907 m2

Popis nabídky

Nabízíme k pronájmu nejvyšší tzv. „ředitelské“ patro kancelářské budovy o velikosti 332 m2 (kanceláře se zázemím) a 575 m2 krásných teras.

Budova se nachází na pražském Žižkově - Praha 3, ulice Koněvova. Jedná se o výborně dostupnou lokalitu, ať už v rámci Prahy městskou dopravou nebo dojezdu autem – je zde možnost pronájmu až 90 parkovacích stání v podzemních garážích. Zastávka Ohradní (tram) je vzdálena 250 m. Zastávka Ohradní (autobus) se nachází přímo před budovou. Zastávka Želivského (metro) je vzdálena 5 min tramvají. Park Žižkov je přímo za budovou.

Budova má celkem 7 nadzemních a 2 podzemní podlaží, několik výtahů, teras a balkónů. Velkou devízou je možnost pronájmu až 90 parkovacích stání v podzemních garážích. K dispozici je recepce a služby security, které funguji 24/7.

Zájemci se nabízí 7. (sedmé) tedy nejvyšší podlaží budovy, kde se nachází veškeré zázemí (kuchyňky a WC), výtah, 9 oddělených prostor s velkými okny, které lze využít buď jako zasedací místnosti nebo jako kanceláře. Prostory jsou plně vybavené kvalitním nábytkem. Jedná se o velice reprezentativní prostory v centru Prahy.

Popis jednotlivých podlaží: V podzemních podlažích je možnost pronájmu garážových stání a skladů. Vstup do 2. NP se nachází ze strany nemovitosti, kde je recepce a security, dále kantýna o 215 m2 a konferenční sály. Ve 3. NP, 4. NP, 5. NP, 6.NP a 7. NP jsou kancelářské prostory. Povětšinou jsou prostory děleny na menší kanceláře od 20 - 30 m2. V 4. NP a 5. NP půdorys doplňují dva open office - 129 a 144 m2. V každém z těchto podlaží se nachází nejméně 625 m2 čistých ploch kanceláří, 2 kuchyňky, archívy, technické místnosti a toalety. V 7. NP se nachází ředitelské patro s velkou terasou o velikosti přibližně 180 m2. Rozměrná zahrádka vhodná pro pořádání akcí se nachází také ve 2. NP.

Souhrn služeb a vybavení: garážová stání, klimatizace, vybavení kanceláří nábytkem, recepce, security, kamerový systém v celé nemovitosti, zabudovaný systém evidence docházky zaměstnanců, možnost naprogramovat bezpečnostní systém vjezdu do garáží (rozeznávání SPZ), výtahy, sklady, technické zázemí, možnost kantýny, skladové prostory.

K dispozici ihned.

Je zde možnost pronájmu i dalších podlaží, části nebo celé nemovitosti včetně 1.NP (retail) a podzemních pater, požadavky zájemce lze řešit přímo s makléřkou na prohlídce.

Poplatky za služby a add on factor budou také uvedeny na prohlídce.

Nájemce neplatí provizi.

Parametry nabídky

Lokalita
Pražský obvodPraha 3
Část obceŽižkov
UliceKoněvova
č. domovní / č. orientační2747 / 99
Informace o nabídce
Typ smlouvyPronájem
Číslo zakázky6813
Datum aktualizace25.08.2022
K dispozici od06.08.2022
Druh objektuSmíšená
VybavenoNe
Plocha parcely m22530
Plocha užitná m2907
Počet podlaží objektu7
Počet míst k parkování90
OstatníVýtah
StavbaOstatní
Počet bytů8
Rok kolaudace2001
Datum nastěhování06.08.2022
Popis prostoru
Číslo podlaží v domě7
Typ domuPatrový
Druh prostorKanceláře
Stav prostoruVelmi dobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fname: