Rekreační chata s pozemkem v obci Zahrádka u Mirkovic

Rekreační chata s pozemkem v obci Zahrádka u Mirkovic

Popis nabídky

Rekreační chata v obci Zahrádka u Mirkovic

Nabízíme k prodeji třípodlažní zděnou rekreační chatu s vlastním oploceným rovinatým pozemkem v klidné části zahradní kolonie v obci Zahrádka u Mirkovic, která je vzdálena 3 kilometry od Českého Krumlova.

Zastavěná plocha chaty je 26 m2 a má celkem tři podlaží. První podlaží tvoří samostatná místnost s kuchyní, ve které je část podsklepená a v tomto prostoru je přípojka vody. Před vstupem je malá z části zastřešená terasa a vydlážděné nádvoří. Ze zadní části prvního podlaží je samostatný vchod do sociálního zázemí, které obsahuje umyvadlo, chemické WC, sprchovací kout a boiler na ohřev vody.

Z prvního podlaží vede příkřejší schodiště do prvního patra, ve kterém je obývací pokoj s balkonem a s druhým samostatným vchodem a schodištěm ze zadní venkovní části chaty. Z prvního patra je dále možno opět po příkřejším schodišti vylézt do podkrovní části, ve které jsou čtyři postele. Tento prostor má ve štítech menší okna. Chata je v dobrém stavu a lze jí ihned využívat, popřípadě přestavět či rozšířit. V současné době není přiděleno číslo evidenční, ale je možné ho přidělit.

Pozemek má celkovou rozlohu 453 m2, a tvoří jej z převážné části zahrada, dále potom tři menší stavby, které se využívají jako sklad nářadí a dalších věcí využívaných k fungování chaty. Voda je v zámrzné hloubce a je tak k dispozici celoročně, její dodávka je zajištěna ze sousední studny na základě věcného břemene a je zavedena jak přímo do chaty, tak i na zahradu. Kanalizace je řešena betonovou žumpou. Elektřina je taktéž zavedena a to jak 220 tak i 380V, ale v současné době je její dodávka odpojena z důvodu jejího nevyužívání, obnovení přípojného místa je však možné.

Na pozemku je dále několik ovocných stromů a zahradní krb, pozemek je celý oplocený a je na něj možné vjet vozem z přiléhající obecní komunikace, dále je zde branka v přední i zadní části pozemku.

Chata se prodává včetně vybavení. Jde o klidnou a hezkou lokalitu, která spadá pod obec Mirkovice, v obci se sváží odpady, postupně se zde usazují lidé, kteří zde tráví jak rekreaci, tak zde i bydlí na trvalo. V okolí je mnoho cyklostezek, lesy, příroda, dále pak dobrá dostupnost do nedalekého Českého Krumlova. Více informací včetně prohlídek u makléře

Parametry nabídky

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky6691
Datum aktualizace16.06.2022
K dispozici od15.06.2022
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice3 pokoje
VybavenoAno
Zastavěná plocha m226
Užitná plocha m255
Plocha parcely m2453
Počet podlaží objektu3
Plocha balkónu m22
Počet balkónů1
Plocha terasy m22
Počet teras1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníPlot
StavbaOstatní
Datum nastěhování15.06.2022
Popis objektu
Typ domuPatrový
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
OdpadSeptik
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fullname: lname: email: