Stavební pozemek 1.225m2, Český Šternberk

Stavební pozemek 1.225m2, Český Šternberk

Popis nabídky

Gepard Reality nabízí ke koupi mírně svažitý stavební pozemek o výměře 1.225 m2 s nádherným výhledem na majestátný hrad Český Šternberk.

Přístup na pozemek je z obecní asfaltové komunikace s veřejným osvětlením. Elektřina i vodovodní řád jsou na hraně pozemku, po splnění podmínek obce a provozovatele se na ně lze napojit. Na pozemku je rovněž možné v případě zájmu nechat navrtat i vlastní studnu, aktualní cenový navrh je k dispozici. Odpad je zapotřebí řešit čističkou odpadních vod. Pozemek v tuto chvíli téměř nemá reálné bezprostřední sousedy, pouze na cca dvou metrech se v rohu dotýká velké obydlené zahrady s novým domem. Ostatní sousedé jsou pres ulici.

Dle platného územního plánu z roku 2017 je pozemek zahrnut do zastavitelných ploch (BV/Z7 - bydlení v rodinných domech - venkovské, hlavní využití - bydlení v rodinných domech, přípustné využití - zahrady, drobné stavby bezprostředně související s bydlením, např. přístřešky, zimní zahrady, skleníky, kůlny, bazény apod., nepřípustné využití - stavby bytových domů, stavby řadových rodinných domů, nové stavby pro rodinnou rekreaci). Možná zástavba: jeden rodinný dům s maximálně s jedním nadzemím podlažím a podkroví, zastavitelnost pozemku je max. 20 %, maximálně však 200 m2. Lokalita spadá do ochranného pásma národní kulturní památky hradu Český Šternberk.

Velmi slušná dopravní dostupnost do Prahy - autem po dálnici D1 podle navigace cca 30 minut. V okolí se nachází mnoho turistických stezek kolem řeky Sázavy, které nabízí kouzelné pěší i cyklistické výlety, stejně tak i koupání. Český Šternberk je zároveň od jara do podzimu vnímán jako "bašta" vodáků plujících po Sázavě . V Českém Šternberku je obecní úřad, vlaková zastávka, restaurace, stánek, malé obchody, penziony atd.
Významnou výhodou této lokality je i mimořádně čisté životní prostředí nezatížené žádným spadem z průmyslových podniku či dopravních tepen.
V případě zájmu zajistíme výhodné podmínky financování nebo prodej Vaší současné nemovitosti.

Parametry nabídky

Lokalita
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky8762
Datum aktualizace20.02.2024
Umístění objektuCentrum obce
Inženýrské sítěVodovod
Počet bytů1
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21225
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Český Šternberk. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: