Stavební pozemek o výměře 1236 m2, Rovina u Dobřichovic

Stavební pozemek o výměře 1236 m2, Rovina u Dobřichovic

Popis nabídky

Rovina je malebná obec nacházející se zhruba 4 minuty od Dobřichovic. Příjemné místo na bydlení, obklopené přírodou, brdskými lesy a především skvělá dostupnost do Prahy a to nejen autem, ale i vlakem.

Představujeme na prodej stavební pozemek o výměře 1236 m2 s orientací na jihozápad, kde si můžete vybudovat váš nový domov dle vašich představ. Nudný obdélníkový tvar to opravdu není. Díky svému netypickému tvaru se úplně vybízí se tady maximálně vyřádit a popustit uzdu své fantazie. Stačí se jen do toho pustit !

Pár důležitých informací. Na pozemek je přivedena el. energie, plyn, obecní vodovod, nechybí retenční nádrž a čistička odpadních vod. V současné době obec Rovina počítá s vybudováním splaškové kanalizace, kdy samotné stavební povolení by mělo být vydáno do 31.12.2023. Jak je vidět z dronového záběru, tak na pozemku je již vybudovaná základová deska, která odpovídá velikosti 64m2 a kterou je možné rozšířit dle vašich preferencí. Možnost poskytnout stavební dokumentaci k původní stavbě, která již na pozemku stála.

V případě zájmu možnost převzetí hypotečního úvěru s úrokovou sazbou 5%, doba fixace 8 let, zbývající jistina cca 5.350.000 Kč.

Kompletní občanskou vybavenost najdeme v okolních obcích a městečkách, které jsou v dojezdové vzdálenosti pár minut – Dobřichovice, Řevnice, Lety, atd. Místní restaurace 2 minuty pěšky od pozemku. V okolí příroda, lesy, řeka Berounka, cyklostezky, lom Velká Amerika, hrad Karlštejn. Dopravní spojení - cca 30 min. autem do Prahy, cca 5 min na vlakové nádraží směr Smíchov - Hlavní nádraží.

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme se zajištěním financování koupě stavební parcely, ale i výstavby rodinného domu.
Neváhejte a zavolejte místní realitní makléřce paní BEM. Ivaně Gašpar (Žďánské), která vás poinformuje o všech výhodách, které bydlení v této lokalitě přináší.
Budeme se těšit při osobním setkání.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresBeroun
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9039
Datum aktualizace10.01.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Zastavěná plocha m264
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, plyn, elektřina
OstatníPlot
DopravaVlak, silnice
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21236
OdpadČOV pro celý objekt
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Formanská. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)

Kontaktní formulář

*
*
*
email: phone: