Zavedená turistická ubytovna - Český Krumlov - Nové Spolí

Zavedená turistická ubytovna - Český Krumlov - Nové Spolí

Popis nabídky

Nabídka prodeje plně vybaveného a zavedeného turistického ubytovacího zařízení v Českém Krumlově, lokalita Nové Spolí, s celoročním provozem.
Jedná se o dřevostavbu na zděném základu se zastavěnou plochou, 578 m2 zkolaudovanou jako ubytovací zařízení o kapacitě 13 pokojů a až 50 lůžek.

Ve spodní zděné části je k dispozici služební byt pro personál, dále kotelna vybavená automatickým kotlem na uhlí, který zásobuje teplem celou stavbu, sklady a garáž.

Do ubytovací části je přístup samostatným vchodem, na který navazuje centrální chodba s jednotlivými pokoji. V této části je dále k dispozici byt správce, taktéž se samostatným přístupem, sklad prádla, sušárna a žehlírna a společné koupelny s toaletami, panské + dámské. Dále místnost, ve které mají hosté k dispozici společnou kuchyňku a pračku. V rámci průběžného investování do vybavení pokojů, jsou v některých z nich nové kuchyňské linky, lednice a další vybavení.

Patro, ve kterém se nacházejí pokoje je z části dřevostavba a z části jej tvoří montované buňky. Střecha původní, z části plechová a z části eternit, okna původní dřevěná. Stavba je v udržovaném stavu, vnitřní interiéry a vybavení jsou průběžně obnovovány, dle potřeby provozu.

Ubytovna je zavedená s vlastní klientelou, návštěvníky tvoří převážně turisté, zejména v jarních a letních měsících, dále potom nabídku využívají firmy pro krátkodobé ubytování zaměstnanců.

K dispozici jsou vlastní webové stránky s automatickým ubytovacím systémem, WIFI, správce a uklízečka. Majitelé tak nabízí odzkoušený a ověřený provoz.

Vodovodní a kanalizační přípojky obecní, jejich kapacita je dimenzována na další rozšíření kapacit stavby, nebo její přestavby například na bytový dům, což by mohlo být dalším využitím této nemovitosti. Městská čtvrť Nové Spolí se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města Český Krumlov, cca 15 minut chůze, pozemek okolo je obecní, k dispozici je dostatek parkovacích míst, dále je v místě autobusová zastávka a restaurace, 5 minut chůze od ubytovny je nový supermarket.

Více podrobností, předložení stavební dokumentace, obsazenosti a další informace o provozu poskytneme na osobním jednání s vlastníkem, nebo kontaktujte makléře zakázky na uvedeném telefonním, čísle.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceTichá
č. domovní / č. orientační121
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyK0261
Datum aktualizace19.06.2024
K dispozici od01.09.2024
Druh objektuSmíšená
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2578
Užitná plocha m2800
Plocha parcely m2578
Počet parkovišť10
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V
TelekomunikaceTelefon, internet
Topeníústřední tuhá paliva
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
KomunikaceBetonová, asfaltová
Rok kolaudace2003
Datum nastěhování01.09.2024
Počet podlaží objektu2
Popis objektu
KategorieUbytování
Typ domuPatrový
Typ zařízeníHotel
Stav objektuDobrý
VodaVoda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaD - Méně úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: phone: fname: lname: