GEPARD reality Dream

GEPARD reality Dream
Úvoz 489/24
602 00 Brno-střed

Telefon:+420 734 799 448
Mobil:+420 734 799 448
E-mail:dream@gpre.cz
IČ:175 67 807

O kanceláři

S realitní kanceláří Dream se každý Váš sen o bydlení může stát skutečností. Naši zkušení makléři, kteří získali i mezinárodní ocenění, Vám zaručí prvotřídní kvalitu nabízených služeb, maximální profesionalitu a proklientský přístup.

Nad každou nemovitostí přemýšlíme individuálně a vždy vše vyhodnocujeme dle konkrétní Vaší situace a samozřejmě i v konkrétní dané době  a konkrétní lokalitě. A to vždy tak, aby nejen správně cílený marketing dané nemovitosti, ale i všechny ostatní kritéria majitele byly 100 % naplněny. Neděláme kompromisy a kvalitu vždy stavíme na první místo.

 Kromě standardních služeb jako prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti, pro Vás zprostředkujeme i finanční a právní služby, přepisy energií, vypracujeme developerské i rezidenční projekty. Jako součást naší práce nabízíme nadstandardní služby jako je home staging, video prohlídky včetně dronu, 3D scany případně vizualizace a další.  Samozřejmě profesionálně připravíme a nafotíme Vaši nemovitost k prezentaci na realitním trhu.

Nabídka nemovitostí kanceláře

Poslat dotaz

*
*
*
*
lname: fullname: