Reference od klientů

Rádi bychom ohodnotili odvedenou práci především pana Miroslava Kudláčka, paní asistentky Aleny Gryczové, Bc.,  též pohotovost pana Mgr. Jana Aulického. Jde o koupi rekreačního objektu.  Vnímali jsme vstřícnost, trpělivost, odpovědnost, vzájemnou součinnost, rychlost a průběžnou profesionalitu.  Jsme velmi spokojeni.  S pozdravy PhDr. Vladimír Erker, MUDr. Miroslava Hainová

Zobrazit více

Tímto bychom chtěly poděkovat paní Daně Markus. Po zkontaktování ohledně prodeje bytu v Praze začala rychle jednat a byt v Praze prodala v rekordním čase a ke spokojenosti všech. Oceňujeme její profesionální chování, přístup a 100 % komunikaci. Kdykoliv jsem potřebovaly, vždy byla na telefonu. Za vše velké díky. Vřele doporučujeme. Pro příště jen Absoluta Real s.r.o. a paní Dana Markus. J. Chocholoušková, P. Čermáková a A. Mesková

Zobrazit více

Dobrý večer paní Markus, dnes proběhl převod družstevního podílu a tak bych Vám rád poděkoval za plynulý průběh prodeje. Byli jsme překvapeni rychlostí Vašich reakcí a milou vstřícností. S pozdravem, I.K.

Zobrazit více

Chci moc poděkovat a přeji hodně dalších úspěchů všem a hlavně Ing. Petru Hrubému za vzorný přístup.

Zobrazit více

Rád bych Vám poděkoval nejen za veškeré informace, ale zejména za Vaši milou vstřícnost a perfektní spolupráci během našeho celého 1,5 ročního jednání o mé novostavbě. Vaše jednání by mohlo být vzorem pro ostatní. Jsem velmi rád, že jsem mohl jednat právě s Vámi. Přeji Vám, ať se Vám ve všem daří.

Zobrazit více

Dobrý den, chci poděkovat, za vstřícnost. Rychlou domluvu a excelentní komunikaci. Vše proběhlo dle domluvy, prohlídka, vyčerpávající informace o bytu. U smluv vysvětleno vše. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Zobrazit více

Se službami pana Macháta jsem byla velmi spokojená. Vyřídil mi hypotéku i pojištění - zkrátka vše co bylo potřeba - v krátkém čase a s maximální efektivitou. Přesně mi vysvětlil postup a napoprvé mi dal seznam všech podkladů, které potřebuji. Vzhledem k mé pracovní vytíženosti maximálně oceňuji profesionální přístup, rychlost a jasnou komunikaci.

Zobrazit více

Měli jsme velkou kliku, že jsme při prodeji našeho atypického bytu měli po boku Danu. Naprosto profesionální a zároveň lidský přistup. Vše zařídila k naší naprosté spokojenosti. Celý tým jsou profesionálové počínaje makléři přes fotografa až k advokátovi, moc všem děkujeme a přejme víc spokojených zákazníků.

Zobrazit více

Velice děkujeme paní Daně Markus Šnoblové za pomoc při zprostředkování prodeje naší nemovitosti. Mohli jsme jí plně důvěřovat, průběžně nás podrobně informovala a vyhověla našim požadavkům pro výběr kupce a celý prodej dokončila do termínu, který byl pro nás důležitý. Profesionální přístup, zodpovědnost, laskavost, obětavost a preciznost. Děkujeme. Ladislava a Martin Nečasovi

Zobrazit více

Děkuji Ing. Petrovi Hrubému, který se prodeji našeho domu maximálně věnoval a odvedl bezchybný profesionální a korektní výkon. Moc děkuji.

Zobrazit více

Dobrý den, pane Šváb, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální pomoc při zprostředkování prodeje nemovitosti. Obzvláště si cením toho, jak ochotně, trpělivě i citlivě přistupujete ke klientům, kdy jste ochoten i ve svém volném čase přijet za klientem, poradit a pomoci. Ráda služby vaší společnosti i Vás samotného doporučím i svým známým a přátelům. Přeji Vám hodně úspěchů ve vaší činnosti i nadále. Srdečně zdravím. Nováková Jaroslava

Zobrazit více

Prostě vynikající, spokojenost absolutní, paní Červená je skutečnou odbornicí na svém místě, ochotná, poradí ve všech směrech - více superlativů skutečně asi neznám, kdybych kdykoliv prodávala nebo chtěla koupit nemovitost, pak jedině s paní Červenou, také jí všem známým opravdu bez uzardění doporučuji.

Zobrazit více

Dobrý den paní Červená, děkuji za profi jednání Vás a pana majitele. Zatím jsem se s takovým přístupem nesetkala. S přátelským pozdravem Eliška Belokostolská

Zobrazit více

Děkuji... byla jste skvělá... profesionální s osobním přístupem... Vybrala jsem si dobře... moc vám děkuji... Přeji vám hodně štěstí a mnoho dalších prodejů.

Zobrazit více

Paní Červená je kvalifikovaná realitní agentka na svém místě. Má přehled o nemovitostech, právních postupech a má lidský přístup. Vřele doporučuji.

Zobrazit více

Dobrý den, při prodeji mé nemovitosti moc oceňuji rychlost, bezchybnou přípravu všech smluv, zajištění podpisů a maximální komfort pro mě jako pro prodávající. Veškerý právní servis byl zajištěn a vše proběhlo naprosto bez problémů. Oceňuji i vstřícné a ochotné jednání všech z "realitky". Díky.

Zobrazit více

S paní Červenou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Vřele doporučuji.

Zobrazit více

S vašimi službami při prodeji své nemovitosti jsem byla velmi spokojená. Děkuji a mohu jen doporučit.

Zobrazit více

Jsme opravdu rádi, že jsme se při prodeji bytu setkali právě s ním, jelikož pan Šváb je profesionál a laskavým přístupem ke klientům. Byli jsme velmi mile překvapeni, že vše proběhlo bez problémů, navíc v opravdu krátké době. Od začátku do konce jsme se na něj mohli ve všem spolehnout. Vše za nás zařídil a dopodrobna nás o všem informoval, navíc komunikace s ním byla možná téměř kdykoliv i mimo pracovní dobu a pracovní dny. Přístup pana Švába si velice vážíme a všem můžeme jeho služby doporučit. Mnohokrát děkujeme za vše. Petr a Tereza Olivovi.

Zobrazit více

S prací pana Macháta jsem velmi spokojen , nejprve mi pomohl s vyřízením hypotéky na koupi mého domu, následně pak když jsem z osobních důvodů musel dům prodat sehnal velice rychle kupce a za vyšší cenu něž jsem doufal. Moc děkuji.

Zobrazit více

Vážený pane Jiří Švábe, dovolte, abych vyjádřil naše poděkování za zprostředkování koupě domu. od prvního setkání, na prohlídce domu, bylo Vaše jednání vysoce profesionální a přitom lidské a přátelské. Ačkoliv měl kupovaný dům malou právní vadu vše se podařilo úspěšně vyřešit. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři a můžeme říct, že setkání s Vámi bylo to nejlepší co nás potkalo a rozptýlilo naše veškeré pochybnosti o obavách z koupě domu. Vaše jednání, přístup a pomoc byly jednoznačně pozitivní a bezchybné. Jsme rádi, že jsme dům kupovali právě s Vámi a rádi Vás doporučíme každému kdo dům ještě jen hledá. Moc děkujeme. Stanislav Jedlička a Radmila Koláčkovská

Zobrazit více

Dobrý den. “Rád bych ohodnotil spolupráci s paní Ing. Eliškou Křečkovou. Nikdy jsem neměl valné mínění o realitkách, ale paní Křečková můj pohled ( aspoň na tuto realitní kancelář ) naprosto změnila. Její milé, přátelské a profesionální jednání mě velice příjemně překvapilo. A nejen to. Pomohla nám i s vyřízením úkonů, které s prodejem domu přímo nesouvisely . Za mě patří této milé dámě ,hvězdiček deset a ne jen těch pět, které jsou tu k dispozici. Spolehněte se, že na základě této zkušenosti , budu vaši realitní kancelář, vřele doporučovat .Marek Valenta”

Zobrazit více

Se službami realitní společnosti jsem velmi spokojená a vše předčilo mé očekávání. S panem Švábem jsme řešili prodej RD, kde byla několik majitelů a dokonce jeden i s exekucí. Pan Šváb byl velmi ochotný, vše vyřídil, zařídil, o všem nás informoval, naprostá spokojenost se vším. Doporučuji se se vším obrátit na tuto realitní společnost!

Zobrazit více

Co se týče doporučení vaší společnosti, jestli budu mít možnost, tak určitě tak učiním, poněvadž jsem byl s vámi nadmíru spokojen. Přeji vám do nového roku hodně štěstí, zdraví a ať se Vám i vaši společnosti jen daří. S pozdravem a přáním krásného dne. Jaroslav Sojka

Zobrazit více

Chci poděkovat za mě i za mé sourozence , za prodej našeho domu. Jeho přístup byl velice vstřícný a profesionální. Nemuseli jsme se o nic starat vše zařídil včetně přepisů energií. Ještě jednou moc děkujeme.

Zobrazit více

Musím říci, že přístup pana makléře Kudláčka byl od začátku naší spolupráce velmi dobrý, zodpo- vědný a slibující dobrý výsledek, co se týká mé představy. Výsledek služby je lepší než optimální, vzhledem k situaci a podmínkám, které na místě v terénu jsou. I administrativní služby ze strany Vaší společnosti jsou velmi dobré. Obrátím se na Vás i v případě další zakázky. Děkuji. Z. Tesař

Zobrazit více

Paní Jana Paštěková je velice milá a příjemná paní. Vše mi srozumitelně vysvětlila, informovala mě o každé prohlídce nemovitosti a dokonce mi pomohla se získáním PENB, což nebylo její povinností. Jsem s ní velice spokojená a každému ji mohu doporučit.

Zobrazit více

Dobrý den, pane Šváb, děkuji Vám za prodej našeho domu. Moje rozlučka bude, že půjdu, políbím všechny dveře a na vše budu vzpomínat jen v dobrém.

Zobrazit více