Milan Talíř

Milan Talíř Jednatel společnosti

O mně

 

Na realitním a hypotéčním trhu působím již od roku 2005.

Specializuji se na složitější a provázané obchodní případy, jako například když na sebe navazuje několik transakcí a nebo jsou nemovitosti zatíženy právní vadou či exekucí.

 Jsem hypotéční poradce ve společnosti GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB

Mé pole působnosti je zejména v Jihočeském kraji, ale díky spolupráci s kolegy z ostatních regionů v rámci společné sítě  GEPARD REALIT mohu své služby nabídnout v celé ČR. 

Dále se specializuji na realitní diplomacii, v rámci, které umím pomoci při prodeji nemovitostí v rozvodovém či dědickém řízení, všude tam, kde se zdánlivě těžko hledá dohoda mezi klienty.

Nikdy nenechám své klienty čekat a jednám bezodkladně a ihned. Spokojenost zákazníka je u mě vždy na prvním místě. Pomohu jak po odborné stránce, tak i po té lidské, a nakonec najdu pro své klienty správné řešení.

S úctou Milan Talíř, Váš realitní makléř. 

 

 

 

Reference

28.07.2022
Danica Olšovská

Dobrý den, S panem Talířem jsme byli absolutně spokojení, je to člověk na správném místě. Komunikace byla perfektní, vždy se ozval, když bylo něco nového. Celý průběh bez komplikací. Absolutně ho doporučuji. Hezký den Danica Olšovská

06.08.2021
Bohuslav Šup

Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s makléřem panem Milanem Talířem. V první řadě mi nemovitost nacenil a to o značnou sumu výše, nežli jsem si ji ocenil sám. Během několika dní zpracoval nabídku na jejíž základě jsem ihned našel kupce. Během několika týdnů jsem obdržel plnou platbu. Vřele doporučuji a děkuji Bohuslav Šup.

Nabídka nemovitostí

Referenční nabídky

Kontakt

Milan Talíř +420 777 072 436 milan.talir@gpre.cz

BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost
Husova tř. 640/33,
37005 České Budějovice - České Budějovice 2

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
lname: fullname: phone:
*
*
*
*
fullname: lname: email: fname: