Milan Talíř

Milan Talíř Jednatel společnosti

O mně

 

Na realitním a hypotéčním trhu působím již od roku 2005.

Specializuji se na složitější a provázané obchodní případy, kdy na sebe například navazují prodeje a koupě několika nemovitostí, nebo vyčištění listu vlastnictví od exekučních zápisů či zástavních práv.

Díky aktivní spolupráci s bankovními domy, exekutory a advokátními zástupci dokáži vyřešit složité situace, které zdánlivě nemají řešení.

 Jsem hypotéční poradce ve společnosti GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB

Mé pole působnosti je zejména v lokalitě jižních Čech, ale díky spolupráci s kolegy z ostatních regionů GEPARD realitní společnosti mohu své služby poskytnout v rámci celé ČR. 

Dále se specializuji na realitní diplomacii, v rámci, které umím pomoci při prodeji nemovitostí v rozvodovém či dědickém řízení, všude tam, kde se zdánlivě těžko hledá dohoda mezi klienty.

Nikdy nenechám své klienty čekat a jednám bezodkladně a ihned. Spokojenost zákazníka je u mě vždy na prvním místě. Pomohu jak po odborné stránce, tak i po té lidské, a nakonec najdu pro své klienty správné řešení.

S úctou Milan Talíř……

                                             …………Váš realitní makléř. 

 

 

 

Reference

06.08.2021
Bohuslav Šup

Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s makléřem panem Milanem Talířem. V první řadě mi nemovitost nacenil a to o značnou sumu výše, nežli jsem si ji ocenil sám. Během několika dní zpracoval nabídku na jejíž základě jsem ihned našel kupce. Během několika týdnů jsem obdržel plnou platbu. Vřele doporučuji a děkuji Bohuslav Šup.

Nabídka nemovitostí

Kontakt

Milan Talíř +420 777 072 436 milan.talir@gpre.cz

BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost
Husova tř. 640/33,
37005 České Budějovice - České Budějovice 2

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
*
lname: phone: email: