Prodej pozemku - zahrady v Českém Krumlově - lokalita Nádražní Předměstí

Prodej pozemku - zahrady v Českém Krumlově - lokalita Nádražní Předměstí

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji oplocenou terasovitou zahradu s podsklepenou dřevěnou chatkou o výměře 18m2, nacházející se v horní části svahu (tzv. kopec Berkáč) s výhledem na město, umístěnou mezi železniční tratí a ulicí Českobratrská.

K pozemku, který je na konci kolonie vede přístupová cesta, ma které mají majitelé spoluvlastnický podíl. Samotná zahrada se skládá ze dvou svažitých parcel o výměrách 582 m2 a 482 m2, celkem tedy 1044 m2 a obě jsou vedeny v katastru nemovitosti jako zahrady. Celá lokalita je dle aktuálního územního plánu určena k zahrádkářskému využití.

Na pozemcích je vytvořeno několik rovinatých kaskád propojených cestičkami. Samotná chata, která je podsklepená a je rozdělena do tří úrovní, kdy spodní zděná je využívána jako sklad a dílna, prostřední jako obytná část s kuchyňskou linkou a WC a horní jako prostor na spaní.

K dispozici je sezónní vodovodní přípojka a zachytávaná dešťová voda v nádržích. Elektřina je v současné době vyráběna pomocí elektrocentrály. Dále je zažádáno a zaplaceno zřízení odběrného místa, které se bude v nejbližších týdnech připojovat.

Přímo k pozemku i na pozemek samotný se dá zajet autem.

Docházková vzdálenost do centra místa, hezké a klidné místo, vhodné k zahrádkářské činnosti, popřípadě k rekreaci. Více informací včetně prohlídek u makléře, klíče máme k dispozici v kanceláři v Českém Krumlově.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela4069
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyPZ0543
Datum aktualizaceVčera
K dispozici od04.08.2023
Umístění objektuOkraj obce
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
Datum nastěhování04.08.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuZahrady
Celková plocha m21044
VodaVoda - dálkový vodovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška148/2007 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: phone: