Úspěšný vstup do roku 2021

Vážení a milí obchodní partneři, přátelé, makléři, franšízanti. Dovolte nám, prosím, poděkovat vám touto cestou za vaši laskavou přízeň a spolupráci v uplynulém roce. Rok 2020 byl bezesporu výjimečný. Všichni jsme dostali jeden velký dar. Možnost strávit se svou rodinou a se svými nejbližšími více společného času. Měli jsme možnost uvědomit si, že nic v životě není samozřejmé. A takhle na ten rok vzpomínejme. Jako na rok, kdy jsme dostali možnost na chvíli se zastavit a uvědomit si, co je v životě skutečně důležité.

PF2021

Těšíme se na spolupráci v roce 2021

Ať už je situace ve společnosti jakákoli, také letos vám budeme poskytovat ty nejkvalitnější realitní služby na špičkové úrovni. Všechny naše kroky směřují vždy k jedinému cíli, kterým je spokojený zákazník.

A stejně jako loni, máme i v tomto roce za cíl růst. I vy se můžete stát součástí franšízového systému GEPARD REALITY a vaše podnikání v realitách posunout v novém rozměru.

Vaše přízeň je pro nás tím nejcennějším darem. Přejeme vám, abyste letošní rok prožili ve zdraví, spokojenosti a obklopeni těmi, které máte rádi.

GEPARD REALITY
Apeiron Office Center
Sokolovská 192/79
186 00 Praha 8 - Karlín
tel.: +420 739 387 170
e-mail:  info@gpre.cz 

 

Potřebujete pomoci s koupí nemovitosti?

Pokud řešíte koupi nemovitosti, obraťte se na naše specialisty. Je to jednoduché. Zdarma si sjednejte schůzku s realitním makléřem a práci přenechejte nám. Ušetříte čas i peníze.

*
*
*
fullname: fname: phone: email: