BOARS, s.r.o. - kontaktní místo Český Krumlov

BOARS, s.r.o. - kontaktní místo Český Krumlov
třída Míru 146
381 01 Český Krumlov

Telefon:+420 777 072 436
E-mail:boars@gpre.cz
IČ:26066734

O kanceláři

Společnost je vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích spisová značka C 11855.

Realitní společnost BOARS s.r.o. působí na realitním trhu od roku 2003. Obchod s nemovitostmi zajišťuje hlavně v jihočeském regionu s přesahem do jiných oblastí celé ČR, v oblasti trhu s nemovitostmi nabízí svým klientům úplné a profesionální služby.

Pracujeme jako výhradní zástupci společnosti GEPARD REALITY, pro oblast Jižních Čech, kde máme svoje spolupracovníky, kteří se v daném regionu dobře orientují.
Spolupráci navazujeme na základě výhradního i nevýhradního smluvního vztahu, kdy při nevýhradním zastupování zprostředkovatelská smlouva slouží k prokázání toho, že můžeme nemovitost nabízet a v prodeji Vás zastupovat. Na druhou stranu Vás neomezuje v jakémkoli jiném prodeji.


Samotná nemovitost je po uzavření dohody okamžitě vyprezentovaná na 17-ti realitních portálech, fyzicky na pobočkách vybraných spolupracujících bankovních domů a inzertních místech, v celostátním realitním magazínu, regionálním čtvrtletníku atd. U nás dostanete realitní a finanční služby pod jednou střechou. Od 1.10.2020 naše společnost v rámci turbulentních změn na bankovním trhu přechází ze zrušené bankovní sítě RSČS do nového projektu, společného projektu GEPARD FINANCE a vybraných realitních společností pod názvem GEPARD REALITY. Díky dlouhodobému působení GEPARD FINANCE na hypotečním trhu tak získáve spolupráci s bankovními domy po celé ČR a v kombinaci se zkušenostmi z realitního trhu tak nabízíme našim klientům unikátní platformu, v rámci které klient získá komfortní přístup ke všem službám spojených s nákupem či prodejem nemovitosti pod jednou střechou. S námi prodáte nejlépe a nejrychleji.


Jsme zároveň členy Asociace realitních kanceláří ČR (ARKR ČR) a jsme pojištěni pro případ způsobené škody klientovi na částku ve výši 5.000.000,-- Kč.

Společnost je zapojena do mezinárodního projektu cashback Word CB

Management kanceláře

Milan Talíř

Milan Talíř

Jednatel společnosti
Detail >

Poslat dotaz

*
*
*
*
phone: email: